На Старокостянтинівщині проживають 130 родин переселенців

У Старокостянтинівському районі ведеться реєстр громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Станом на 19.11.2014 р. до реєстру внесено 130 родин. Також у районі створено перелік об’єктів державної та комунальної власності та приватних житлових будинків, у яких можливе розміщення вищезгаданої категорії громадян. Працівники служби соцзахисту проводять активну роботу щодо відновлення усіх соціальних виплат переселенцям. 13 особам продовжено виплату державних соціальних допомог за фактичним місцем проживання. 46 сім’ям призначено щомісячну адресну допомогу на суму 74302 грн.

Для отримання пенсій за місцем фактичного перебування (проживання) до управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі звернулося 76 громадян. 72 особам відновили виплату пенсій, ще на 4 подали запити для одержання електронної пенсійної справи.

Усі діти шкільного віку з родин переселенців приступили до навчання. Наразі до освітніх закладів району зараховано 36 дітей із Луганської та Донецької областей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.