Мажоритарники з Хмельниччини підтримали кадрові призначення Порошенка Мажоритарники з Хмельниччини підтримали кадрові призначення Порошенка

Сьогодні під час першого засідання новообраної Верховної ради депутати проголосували за призначення Прем’єр-міністром Арсенія Яценюка та головою ВР Володимира Гройсмана…. Далі »

На Хмельниччині перевірку на люстрацію проходить 8 чиновників і один правоохоронець На Хмельниччині перевірку на люстрацію проходить 8 чиновників і один правоохоронець

На Хмельниччині перевірку на люстрацію, відповідно до закону про очищення влади, проходить 8 чиновників і один правоохоронець. Їхні прізвища з’явилися… Далі »

Лабазюк і Бондар побігли у групу Єремеєва “Воля народу” Лабазюк і Бондар побігли у групу Єремеєва “Воля народу”

Народні депутати України VIII скликання, самовисуванці від Хмельницької області Сергій Лабазюк і Віктор Бондар ввійшли до депутатської групи “Воля народу”. Такі… Далі »

У гаражі хмельницького підприємця «відкопали» півтонни алкогольного сурогату У гаражі хмельницького підприємця «відкопали» півтонни алкогольного сурогату

За кілька місяців підпільного виробництва спритники встигли реалізувати понад десять тонн контрафактної горілчаної продукції. Під виглядом горілок відомих брендів вона… Далі »

На Хмельниччині працевлаштували 82 переселенців На Хмельниччині працевлаштували 82 переселенців

Станом на 25 листопада 2014 року до Хмельницької обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулось 579 громадян України, які… Далі »

Нетішинці плетуть маскувальні сітки для танків Нетішинці плетуть маскувальні сітки для танків

Небайдужі мешканці міста атомників активно беруть участь у виготовленні маскувальних сіток для третього танкового спеціального батальйону. Земляки, які нині перебувають… Далі »

ПриватБанк привчає подолян до самообслуговування ПриватБанк привчає подолян до самообслуговування

У Хмельницькому відділенні ПриватБанку на вулиці Курчатова, 1а відкрито зону цілодобового самообслуговування для мешканців мікрорайону Гречани. Це вже п’ята в… Далі »

Хмельницька область надіслала мешканцям звільнених територій Донбасу 65,3 т гумвантажу Хмельницька область надіслала мешканцям звільнених територій Донбасу 65,3 т гумвантажу

Хмельницька область на 27 листопада надіслала мешканцям звільнених територій Донбасу від сепаратистів 65,3 т гуманітарного вантажу. Про це “Незалежному громадському… Далі »

Відомство Олуйка шукає “гречаних” спекулянтів Відомство Олуйка шукає “гречаних” спекулянтів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України проводить дослідження на предмет виявлення змови учасників ринку продуктів харчування. Зокрема, після зростання… Далі »

У Хмельницькій області борги із заробітної плати зросли на 21,2% У Хмельницькій області борги із заробітної плати зросли на 21,2%

У Хмельницькій області борги із заробітної плати зросли на 21,2% і на 1 листопада становили 11,9 млн. грн порівняно з… Далі »

Держслужбовці Хмельниччини відпрацьовуватимуть новорічні вихідні по суботах Держслужбовці Хмельниччини відпрацьовуватимуть новорічні вихідні по суботах

Держслужбовці Хмельниччини відпрацьовуватимуть цьогорічні новорічні вихідні по суботах протягом січня і лютого 2015 року. Таке розпорядження 19 листопада підписав перший заступник… Далі »