Як Євромайданив Хмельницький. REMEMBER Як Євромайданив Хмельницький. REMEMBER

У День Гідності і Свободи “Незалежний громадський портал” пропонує нашим читачам згадати кращі моменти з життя хмельницького Євромайдану. Цю революцію… Далі »

На Кам’янеччині поховали загиблого в зоні АТО На Кам’янеччині поховали загиблого в зоні АТО

Сьогодні в селі Калачківці Кам’янець-Подільського району провели в останню путь загиблого військового в зоні АТО. Сергій Клименко загинув 14 листопада… Далі »

РПР: для 165 підприємств харчової промисловості Хмельниччини відкрилася можливість виходу на ринки ЄС РПР: для 165 підприємств харчової промисловості Хмельниччини відкрилася можливість виходу на ринки ЄС

З 1 листопада для 165 підприємств харчової промисловості Хмельницької області відкрилася можливість виходу на ринки ЄС.  Про це заявила координатор… Далі »

У Хмельницькому з’явилася дзвіниця на честь героїв Небесної Сотні У Хмельницькому з’явилася дзвіниця на честь героїв Небесної Сотні

У Хмельницькому на території храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви (вулиця Зарічанська) увіковічено пам’ять героїв Небесної Сотні – встановлено дзвіницю…. Далі »

Хмельницький міський голова складає свої повноваження Хмельницький міський голова складає свої повноваження

Хмельницький міський голова Сергія Мельник складає свої повноваження. Це має відбутися на позачерговій сорок п’ятій сесія міської ради, яка скликається на… Далі »

Степан Кушнір: “Ми використаємо Європу або вона нас” Степан Кушнір: “Ми використаємо Європу або вона нас”

Так лаконічно сформулював думку щодо євроінтеграції України голова правління громадської організації “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” Степан Кушнір. Він не ідеалізує… Далі »