У Хмельницькому пройшла попереджувальна зелена люстрація У Хмельницькому пройшла попереджувальна зелена люстрація

Екологічна громада міста вимагає у чиновників звітності про реформування зелених зон Хмельницького та запрошує членів постійних комісій міської ради на… Далі »

Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Хмельницька міська рада? АНОНС Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Хмельницька міська рада? АНОНС

Хмельницький молодіжний клуб розвитку 11 листопада о 15:00 в приміщені  Хмельницької торгово-промислової палати проведе прес-конференція «Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює… Далі »

На Хмельниччині у жовтні інфляція зросла на 2,1% На Хмельниччині у жовтні інфляція зросла на 2,1%

На Хмельниччині у жовтні інфляція зросла на 2,1% порівняно з вереснем цього року. Про це повідомляє Головне управління статистики в… Далі »

Хмельницькі волонтери: “Робимо усе, що можемо” Хмельницькі волонтери: “Робимо усе, що можемо”

Неоголошена війна раптово увірвалась у кожну родину. Зараз для тих, хто проживає на мирних територіях, немає нічого важливішого, ніж вісті… Далі »

Школярі влаштували благодійну ярмарку на підтримку АТО Школярі влаштували благодійну ярмарку на підтримку АТО

Педагоги та учні Шепетівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №6 підтримали ініціативу батьківської громадськості і влаштували благодійний ярмарок на підтримку сил АТО… Далі »

У Хмельницькому освятили каплицю в пам’ять воїнів-афганців У Хмельницькому освятили каплицю в пам’ять воїнів-афганців

Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський  УПЦ МП Антоній (Фіалко) освятив в обласному центрі тимчасову каплицю на території старого військового цвинтаря.  … Далі »

Народні фотожаби. Випуск 12 Народні фотожаби. Випуск 12

Мода на ринки   А я на морі:)   Меріада наступає   Тюнінг нерентабельності

На Хмельниччині учасникам АТО роздали 187 га с/г земель На Хмельниччині учасникам АТО роздали 187 га с/г земель

У Хмельницькій області на 6 листопада управління Держземагентства в області виділило 187,20 га сільськогосподарських земель для військовослужбовців, котрі беруть участь в… Далі »