Самозвільнені чиновники-свободівці займатимуться громадсько-політичною діяльністю Самозвільнені чиновники-свободівці займатимуться громадсько-політичною діяльністю

Голови райдержадміністрацій Хмельниччини, які очолювали райони за квотою ВО “Свобода”, заявили про перехід до громадсько-політичної діяльності. Про це сьогодні вони оголосили… Далі »

Оперативно збір! Підключайтесь усі!  Виїзд на схід 21 листопада 2014 року. Оперативно збір! Підключайтесь усі! Виїзд на схід 21 листопада 2014 року.

Оперативно збір! Підключайтесь усі! Виїзд на схід 21 листопада 2014 року.Телефонували бійці 24-ї окремої механізованої бригади, які в ці хвилини тримають… Далі »

Хмельницька Рада “Майдану” хоче люструвати 25 чиновників – Список Хмельницька Рада “Майдану” хоче люструвати 25 чиновників – Список

Люстраційний комітет при хмельницькій Раді “Майдану” вже почав свою діяльність. Не зважаючи на те, що рада “Майдану” розділилась: головуючий ради… Далі »

Скандальний магазин по вулиці Зарічанській буде знесений? Скандальний магазин по вулиці Зарічанській буде знесений?

Депутати Хмельницької міської ради на черговій сесії 12 листопада вирішили розірвати договір оренди земельної ділянки з приватним підприємством «ІКІО» і… Далі »

На Хмельниччині на голову виборчої комісії завели кримінальну справу На Хмельниччині на голову виборчої комісії завели кримінальну справу

У ході реалізації оперативної інформації працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області було… Далі »

Хмельницька школа постраждала від забудови Хмельницька школа постраждала від забудови

Після семи років зволікань Хмельницька міська рада стала на захист інтересів дітей, коли біля школи вже виріс перший поверх  торгівельного… Далі »

До Хмельницької області не доїдуть 14 новеньких шкільних автобусів через нестачу коштів До Хмельницької області не доїдуть 14 новеньких шкільних автобусів через нестачу коштів

Хмельницька область замість запланованого 21 шкільного автобуса, які придбала на тендері, отримає лише 7. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив директор департаменту освіти… Далі »

Родини учасників АТО відпочиватимуть у Словаччині Родини учасників АТО відпочиватимуть у Словаччині

Кам’янець-Подільський отримає ще один різновид допомоги від словацького міста-побратима. Про це інформує сайт міської ради. До міського голови Михайла Сімашкевича… Далі »

Новоушицька громада першою в області втілює міжнародний проект Новоушицька громада першою в області втілює міжнародний проект

У Новій Ушиці – знакова подія. Тут відбулась церемонія підписання протоколу про наміри подальшої співпраці між місцевими органами влади і… Далі »

Хмельницька область восени скоротила споживання газу на 36% – ОДА Хмельницька область восени скоротила споживання газу на 36% – ОДА

Теплопостачальні підприємства Хмельницької області восени зменшили споживання природного газу приблизно на 36%. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної… Далі »

Хмельницькі депутати просять Міноборони передати відомчу землю для учасників АТО Хмельницькі депутати просять Міноборони передати відомчу землю для учасників АТО

Міська рада Хмельницького 12 листопада звернулась до Кабміну та міністерства оборони з проханням передати 50 га землі по вул. Раскової… Далі »