Новоушицька громада першою в області втілює міжнародний проект

У Новій Ушиці – знакова подія. Тут відбулась церемонія підписання протоколу про наміри подальшої співпраці між місцевими органами влади і координаторами проектів Європейського Союзу і програм розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громади».
Новоушицький район став першим серед районів області, де відбулось представлення третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
На зустрічі було підведено підсумки реалізації проектів, що здійснювались в районі на попередньому етапі. Заступник голови РДА В.Бакулей відзначив, що завдяки кооперації зусиль громад, місцевих органів влади, благодійників і міжнародних партнерів в районі реалізовано 4 проекти: створені комфортні умови для навчання дітей в Івашковецькій і Березівській школах, Вільховецькому дошкільному навчальному закладі, налагоджене водопостачання в с.Отроків. Це неабиякий стимул для керівників територіальних громад району брати  активну участь у реалізації нових проектів, актуальних для жителів краю.

До 28 листопада ц.р. територіальні громади можуть подати заявки. Найкращі 4 проекти визначить конкурсна комісія –вони будуть реалізовуватися упродовж 2015-2016 років. Пріоритет –за проектами, спрямованими на енергозбереження, покращення енергоефективності та водопостачання.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.