У  «Календарі GLOBE 2015» – природа Хмельниччини У «Календарі GLOBE 2015» – природа Хмельниччини

У рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE («Глобальне вивчення і спостереження з метою поліпшення довкілля») учні та вихованці загальноосвітніх і позашкільних… Далі »

У Шепетівській ЦРЛ незаконно списали кисень У Шепетівській ЦРЛ незаконно списали кисень

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області – Шепетівської об’єднаної держфінінспекції – під час ревізії фінансово-господарської діяльності Шепетівської центральної районної… Далі »

У Кам’янці-Подільському після перехрестя “вишили” тротуар У Кам’янці-Подільському після перехрестя “вишили” тротуар

В Кам’янці-Подільському майже завершені роботи по облаштуванню тротуару біля скверу воїнів-афганців. Після неймовірного успіху «вишитого перехрестя»  влада міста вирішила зробити… Далі »

У Симчишина визначили 4 райони і 2 міста, які підпадають під евакуацію у разі аварії на Хмельницькій АЕС У Симчишина визначили 4 райони і 2 міста, які підпадають під евакуацію у разі аварії на Хмельницькій АЕС

У Хмельницькій облдержадміністрації визначили чотири райони і два міста, які у випадку виникнення комунальної радіаційної аварії на Хмельницькій атомній електростанції, підлягають евакуації…. Далі »

Місто-побратим Кам’янця-Подільського надало гуманітарну допомогу для учасників АТО Місто-побратим Кам’янця-Подільського надало гуманітарну допомогу для учасників АТО

До допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в Антитерористичній операції на Сході, долучилися міста-побратими Кам’янця-Подільського. 25 листопада до міста надійшла гуманітарна допомога… Далі »

Після подорожчання гречки Гончар закликав виробників і постачальників не допустити дестабілізації цінової ситуації Після подорожчання гречки Гончар закликав виробників і постачальників не допустити дестабілізації цінової ситуації

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гочнар закликав виробників та постачальників гречаної крупи не допустити дестабілізації цінової ситуації. Таке повідомлення з’явилоося… Далі »

В експерименті хмельницького ДАІ задіяно 53 співробітника міліції В експерименті хмельницького ДАІ задіяно 53 співробітника міліції

Нові патрулі, створені з працівників ДАІ та ППС вже працюють у Хмельницькому. У кожному екіпажу буде 2 представника ППС та… Далі »

Дорога була надзвичайно важка. Дорога була надзвичайно важка.

Дорога була надзвичайно важка. Скрізь розруха, підірвані мости і шлях поки що не знайомий. Так, дійсно, на 31 блокпост дістатися… Далі »

Юна амазонка поезії у Хмельницькому Юна амазонка поезії у Хмельницькому

У Хмельницькому в одному з пабів відбулася творча зустріч з молодою столичною поетесою Анастасією Дмитрук. Це авторка відомого через сотні… Далі »

Хмельницький окружний адмінсуд вирішить долю трьох люстрованих київських суддей Хмельницький окружний адмінсуд вирішить долю трьох люстрованих київських суддей

Судді, які забороняли проведення акцій протесту в центрі Києва, оскаржують рішення про їхню люстрацію у судах. Про це повідомив заступник… Далі »