Дорога була надзвичайно важка.

Дорога була надзвичайно важка. Скрізь розруха, підірвані мости і шлях поки що не знайомий. Так, дійсно, на 31 блокпост дістатися практично не можливо, але не для Хмельницьких АвтоМайданівців, які звикли бути першопроходцями у зоні АТО. Так, саме вони ще 2 червня коли Хмельницькі волонтери ще не наважувалися вирушити у небезпечну дорогу, вже були під тоді ще окупованим Слов’янськом і пережили перший обстріл. І тепер крок за кроком, тиждень за тижднем ми просуваємось у найбільш гарячіші місця, аби своєю допомогою врятувати і допомогти. Бійці не могли повірити, що це приїхали до них. Вони були здивовані, збентежені, та надзвичайно до сліз вдячні за те, що тут у мирі пам’ятають про них, що їх чекають, їм допомагають, що вони потрібні своєму народу, і що вони точно знають що мають вистояти бо вони Герої, вони наші з вами Герої!!!
Після телефонного дзвінка від бійця з 31 БП з проханням про допомогу у нас було мало часу і ми оперативно взялися за збір необхідних речей. Приємно вразило те, як люди швидко відгукуються на наші прохання і завдяки їм ми зібрали майже у тричі більше, ніж просили хлопці. Завантажили битком два буси, які ледве їхали від перевантаження.
Велика подяка Переймі Петру Васильовичу, товариству “Шепетівський цукор”, Лукашуку Олегу Григоровичу, товариству “Проскурів агро”, підприємству “Схід”, та багатьом не байдужим Людям! Низький вам уклін!
Також нагадую, що машини АвтоМайдану відправляються на схід щотижня і ми продовжуємо збір допомоги.
Тел для довідок 067-302-54-67 Вікторія
Благодійна організація “Хмельницький Фонд Захисту Вітчизни”. Р/р # 26008011317758 в ПАТ “УКРСОЦБАНК” МФО: 300023; Код отримувача: 39249419 Призначення платежу “благодійна допомога”.

137pJw1RNy8[1] yhyzEXvl1vU[1] SlIcKD134qE[1] SjseIVd2tbA[1] vOz5GgrauUc[1] OR8ZLH02NPA[1] lH8IgM0WBMY[1] _qt0SlrPgFY[1] oe4pXIruMrY[1] rSpAqlwn8Ak[1]

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Автомайдан Хмельниччина

Автомайдан Хмельниччина

Громадська організація "Автомайдан-Хмельниччина"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Нормально. Молодці. Але побільше хваліть атовців і поменше себе. Еге?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.