Понад 303 тис. грн. в жовтні заробив Кам’янець-Подільський від платного проїзду Понад 303 тис. грн. в жовтні заробив Кам’янець-Подільський від платного проїзду

У період з 1 по 30 жовтня цього року за проїзд на територію Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповіднику (проїзд через Замковий… Далі »

На Хмельниччині очікується урожай близько 3,2 млн. т зерна – Кальніченко На Хмельниччині очікується урожай близько 3,2 млн. т зерна – Кальніченко

Якщо жнива закінчяться вдало, то цьогорічний врожай зерна на Хмельниччині буде більшим приблизно на 150-200 тис. тонн – до 3,2… Далі »

У Хмельницькому презентували художню виставку воїна АТО У Хмельницькому презентували художню виставку воїна АТО

3 листопада у виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбулось відкриття першої персональної виставки робіт “До штика прирівнюючи пензель”… Далі »

Хмельничан кличуть на закриття велосезону Хмельничан кличуть на закриття велосезону

Хмельницька спільнота велосипедистів запрошує всіх охочих на велопробіг з нагоди закриття сезону. Тому цієї неділі двоколісна громада вирішила урочисто закрити… Далі »

Люстрація забрала також двох заступників Розізнаного Люстрація забрала також двох заступників Розізнаного

Двоє заступників начальника УМВС України у Хмельницькій області потрапили під звільнення на підставі застосування Закону “Про очищення влади”. Прізвища правоохоронців… Далі »