Екскурсійний БРДМ у Кам’янці-Подільському зацікавив держекоінспекцію та прокуратуру Екскурсійний БРДМ у Кам’янці-Подільському зацікавив держекоінспекцію та прокуратуру

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області із залученням представників громадськості провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в охоронній зоні геологічної… Далі »

У Хмельницькому різко подорожчала гречка У Хмельницькому різко подорожчала гречка

Ціни на гречану крупу у Хмельницькому за останній час різко зросли. Наразі 1 кг темної гречки (смажена) на центральному продовольчому… Далі »

Взимку у засніжені дороги Славути фірма регіонала зариє 1,3 млн. грн Взимку у засніжені дороги Славути фірма регіонала зариє 1,3 млн. грн

Славутський міськвиконком за результатами тендера 19 листопада уклав угоду з приватним підприємством “МВМ-13” (Шепетівка) на капітальний ремонт вул.Ярослава Мудрого (на ділянці від… Далі »

Розвів “як котят” Розвів “як котят”

Перестрів мене сьогодні зранку на Гречанах один «розгублений бідолаха», який шукав сумку. Чоловік запитав, чи не бачив я загублену сумку… Далі »

Хмельничанам щонеділі включатимуть гарячу воду на цілий день Хмельничанам щонеділі включатимуть гарячу воду на цілий день

У Хмельницькому теплокомунальні підприємства щонеділі подаватимуть гарячу воду з 7 ранку до 23 вечора. Про це  “Незалежному громадському порталу” повідомив… Далі »

На Хмельниччині правоохоронці зібралися поповнити бюджет за рахунок “валютчиків” На Хмельниччині правоохоронці зібралися поповнити бюджет за рахунок “валютчиків”

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення… Далі »

Іван Гончар: “Так звані соціальні бюджети — це просто “проїдання” коштів, це тупиковий шлях” Іван Гончар: “Так звані соціальні бюджети — це просто “проїдання” коштів, це тупиковий шлях”

Позачергові вибори до Верховної Ради змінили розстановку політичних сил на мапі України. “Войовнича”“Свобода”, членом якої є голова Хмельницької обласної ради… Далі »

Жителі с. Деркачі передали 2 тонни продуктів військовим Жителі с. Деркачі передали 2 тонни продуктів військовим

Серед військових, які зараз несуть службу у зоні АТО, є і жителі Старокостянтинівського району. Їх підтримують усі небайдужі земляки. Для допомоги… Далі »

Деражнянці виготовлятимуть буржуйки на заводі Деражнянці виготовлятимуть буржуйки на заводі

Забезпечення та підтримка військовослужбовців Деражнянщини всебічно обговорювалась на засіданні громадської ради. У ній взяли участь  голова РДА Анатолій Перейма, члени… Далі »

Будівництво Хмельниччини продовжує піке – за 10 місяців мінус 8,4% Будівництво Хмельниччини продовжує піке – за 10 місяців мінус 8,4%

У січні–жовтні 2014р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 723 млн. грн, що на 8,4% порівняно з січнем–жовтнем 2013р. … Далі »

Народні фотожаби. Випуск 14 Народні фотожаби. Випуск 14

Щасливої дороги!   Зла реальність   Валютник міліціянту не товариш