На Хмельниччині правоохоронці зібралися поповнити бюджет за рахунок “валютчиків”

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення протиправної діяльності нелегальних пунктів обміну валют та так званих валютних «міняйлів».

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, впродовж останніх двох місяців правоохоронцями було складено 75 адміністративних протоколів про порушення вимог ст. 162 «Порушення правил про валютні операції» Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно якої незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Під час проведення вищезазначених заходів було виявлено 49 «валютчиків» та вилучено у них більше 75 тисяч гривень, 14 тисяч рублів, майже 3 тисячі доларів США та 450 євро. Також припинено діяльність одного нелегального пункту обміну валют. Усі вилучені кошти після рішення суду будуть направлені до державного бюджету.

Наразі зі складених 75 протоколів судами розглянуто вже 35. Дванадцятьом правопорушникам винесено попередження, 23 сплатили штраф в розмірі 510 гривень кожен. Також, згідно з рішенням суду, в дохід держави надійшло більше 15 тисяч гривень та 1 тисячі доларів США вилучених коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. не можут назбирати в киів для призначення начальника а в новій краіні ціни нові так шо вибачайте дійде до всіх но по черзі

  2. Смішні цифри. Один валютчик оперує в десятки разів більшими сумами.

  3. Вилучили одну муму, а державі пішла інша. “Здачу” віддали ?:)))

  4. Здаю нікому не таємну тему в Шепетівці : валютчики , як стояли на своїх місцях так і стоять на вході до ринку, начальника міліції змінили ще півроку тому, ох як же я відчуваю покращення від цих перемін!

  5. 510 гривень, не такий великий штраф. Заплатив і працюй далі. За день можна більше заробити, а забрати все не мають право, так як по закону тільки сума обміну. Одним словом – Закон є Закон

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.