У дружини Шпака забирають 108 га з-під яблуневого саду за несплату оренди У дружини Шпака забирають 108 га з-під яблуневого саду за несплату оренди

Суд задовольнив позов прокуратури про розірвання договору оренди землі, укладеного між Полонською РДА і ТОВ «Піг Ленд». Про це свідчить рішення Господарського… Далі »

У Городку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики У Городку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики

У місті Городок, Хмельницької області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь найсильніші… Далі »

Хмельничани стали менше допомагати військовим АТО Хмельничани стали менше допомагати військовим АТО

Після оголошення так званого перемир’я обсяг благодійної допомоги, яку збирали у Хмельницькому, значно скоротився. «Раніше бувало, що ми відправляли посилки… Далі »

Хмельницький Правий сектор успішно воює в Донецькому аеропорту Хмельницький Правий сектор успішно воює в Донецькому аеропорту

До складу  Добровільного українського корпусу (ДУК) входять також вихідці з Хмельниччини. Ще з початку вересня бійці ДУКу беруть безпосередню участь… Далі »

Подолянка Ірина Щукла стала кращою серед юніорок світу Подолянка Ірина Щукла стала кращою серед юніорок світу

На етапі Кубку світу з фехтування на шаблях серед юніорок, який відбувся у польському місті Сосновець, вихованка нетішинської школи фехтування,… Далі »

Народні фотожаби. Випуск 11 Народні фотожаби. Випуск 11

Так мріє більшість хмельничан   Кишиньковий кандидат в ударі   Небесна сотня в шоці   Друге пришестя “народного губернатора” Бурлика  … Далі »