150 тонн нічийних хімікатів знайдено у приватній садибі Хмельницької області 150 тонн нічийних хімікатів знайдено у приватній садибі Хмельницької області

У селі Рогізна Кам’янець-Подільського району у приватній садибі знайшли прикопані 150 тонн засобів захисту рослин непридатних для використання. Наразі проводиться розслідування… Далі »

Як на Хмельниччині розкрадають землю Як на Хмельниччині розкрадають землю

Цього року в Хмельницькій області за порушення норм земельного законодавства до відповідальності притягнуто 190 посадовців. Половина з них – співробітники… Далі »

Кам’янець-Подільський отримає 15 млн. доларів кредиту на оновлення системи опалення Кам’янець-Подільський отримає 15 млн. доларів кредиту на оновлення системи опалення

У рамках проекту підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України, який фінансується Світовим банком, серед десяти міст, які отримають кредит опинився… Далі »

За 10 місяців промисловість Хмельниччини скоротилася на 3,1% За 10 місяців промисловість Хмельниччини скоротилася на 3,1%

За 10 місяців промисловість Хмельниччини скоротилася на 3,1% у порівнянні з відповідним періодом 2013 р. Як повідомляє Головне управління статистики в… Далі »

Хмельницький спецпризначенець: “Краще б не було такого перемир’я” Хмельницький спецпризначенець: “Краще б не було такого перемир’я”

Ми не можемо ані назвати ім’я, ані показати обличчя нашого сьогоднішнього співрозмовника. Така інформація про бійців Хмельницького 8-го полку спеціального… Далі »