Кам’янець-Подільський отримає 15 млн. доларів кредиту на оновлення системи опалення

У рамках проекту підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України, який фінансується Світовим банком, серед десяти міст, які отримають кредит опинився Кам’янець-Подільський. Місто отримає у 2015-2016 роках понад 15 мільйонів доларів США на оновлення системи опалення.

Попередньо Кам’янець став одним із кращих міст по освоєнню кредиту на модернізацію системи водопостачання. Як повідомляє прес-служба КП «Міськтепловоденергія», наразі розпочалася робота по освоєнню нового кредиту. Для того, щоб зрозуміти, наскільки серйозно Світовий банк ставиться до таких угод, варто зауважити, що місто для підписання угоди повинно було виконати цілий ряд вимог, а документ підписували не лише КП «Міськтепловоденергія», а й міська рада, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Міністерство фінансів та Міністерство регіонального розвитку. Лише після цього свій підпис ставить Світовий банк.

У рамках цього проекту Україна отримає від Світового банку 380 млн. дол.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.