Людина Ксенжука очолила “Поділля-центр” Людина Ксенжука очолила “Поділля-центр”

Виконуючою обов’язки генерального директора обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» призначена Юлія Ростоцька. Відповідний наказ підписав керівник Державного комітету телебачення і радіомовлення України… Далі »

АМК зобов’язав виконком перекласти прибирання пасажирських зупинок Хмельницького на комунальників АМК зобов’язав виконком перекласти прибирання пасажирських зупинок Хмельницького на комунальників

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчий комітет Хмельницької міської ради виключити із діючих договорів про організацію перевезення… Далі »

У Кам’янці-Подільському влада скорочує пільгові перевезення, бо немає грошей У Кам’янці-Подільському влада скорочує пільгові перевезення, бо немає грошей

Через нестачу фінансування пільгові перевезення в Кам’янці-Подільському скоротять. Як передає кореспондент НГП, про це на брифінгу заявив заступник міського голови Сергій… Далі »

У Хмельницькому річницю Євромайдану відзначать ходою У Хмельницькому річницю Євромайдану відзначать ходою

У п’ятницю, 21 листопада активісти закликають хмельничан відзначити річницю Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих героїв пам’ятною ходою. Вона розпочнеться… Далі »

На Хмельниччині грошову допомогу одержують 1155 сімей переселенців – Симчишин На Хмельниччині грошову допомогу одержують 1155 сімей переселенців – Симчишин

На Хмельниччині грошову допомогу одержують 1155 сімей переселенців з Криму і Донбасу для покриття власних витрат на проживання. Таку інформацію… Далі »