АМК зобов’язав виконком перекласти прибирання пасажирських зупинок Хмельницького на комунальників

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчий комітет Хмельницької міської ради виключити із діючих договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Хмельницькому додаткову умову про утримання зупинок міста в належному санітарному стані.

Договори укладені з Хмельницьким КП «Електротранс», ТОВ «Рембуд-транс», ФОП Марценюком В. М., ФОП Мішиним О. В., ЗАТ «Хмельницьке таксі» та ПМП «Купава».

Перелік зупинок зазначено у кожному договорі окремо та складає від 5 до 82 зупинок в залежності від договору. Деякі зупинки одночасно прибирають два перевізники.

Разом з тим, утримання в належному санітарному стані павільйонів зупинок громадського транспорту міста Хмельницького належить до компетенції комунальних підприємств міста.

Включивши додаткову умову, виконавчий комітет Хмельницької міської ради встановив не передбачені законами України обмеження самостійності перевізників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.