150 тонн нічийних хімікатів знайдено у приватній садибі Хмельницької області

У селі Рогізна Кам’янець-Подільського району у приватній садибі знайшли прикопані 150 тонн засобів захисту рослин непридатних для використання. Наразі проводиться розслідування для того, щоб з’ясувати кому вони належать.

Про це на колегії ОДА розповів директор департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Сергій Вавринчук.

За інформацією Кам’янець-Подільської районної адміністрації, вимірювання показників ґрунту, що були проведені на цій території показали, що невідома речовина у металевих ємностях – це дуст – речовина, що використовувалась в Радянському Союзі для боротьби з сараною.

Щороку такі схованки хімікатів знаходять прикопаними у ярах, старих складах та інших мало-відвідуваних місцях. Хімічні речовини ховались з часів Радянського Союзу і зараз важко чи вже не можливо знайти власників. Якщо ж вони знайдені – утилізація має відбуватись за їх рахунок.

Пан Вавринчук додав, на перезатарення тонни непридатних хімікатів, необхідно 6,5 тисяч гривень. На саму ж утилізацію потрібно значно більше коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А від Рогізної ж такий чудовий покат до Дністра…

  2. І чому не реагує Симчишин і Стебло?

    • ти дура? напевно що так. читай: колегія ОДА. колегію ОДА веде Симчишин. То він і реагує.

  3. Найшли 2008 року , що знайшли невідомо , бочку пусту , повну ?, дві , сто – ніхто незнає , попередньо обраховано що приблизно 150 тон може бути грунту що заражений . Питання – є намір продерибанити бюджет на 0.8 млн.? Ініціює – Вавринчук ? А з 2008 року жодний чиновник вказаного управління на місці знахідки не був .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.