Хмельницький Правий сектор успішно воює в Донецькому аеропорту

До складу  Добровільного українського корпусу (ДУК) входять також вихідці з Хмельниччини. Ще з початку вересня бійці ДУКу беруть безпосередню участь в обороні Донецького аеропорту та прилеглого селища Піски разом з військовослужбовцями Збройних сил України. Серед добровольців “Правого сектору” є й подоляни. Скільки їх, та як давно вони там – інформація не розкривається, однак саме про ДУК говорять як про чи не найбільш відчайдушних захисників України.

“Ротації відбуваються практично щомісяця, оскільки ми враховуємо не лише фізичний стан бійців, а й психологічний”, – повідомив НГП прес-секретар Хмельницького осередку “Правого Сектору” Устим Гнат.

З Хмельничан сформовано 7-й батальйон ДУКу, його командиром є друг Чорний, а заступником – друг Вус. Друг – так звертаються один до одного бійці “Правого сектору”.

Нагадаємо, що батальйон ДУК не легалізований та не визнаний державою. Бійці-добровольці ніяк не захищені законом, оскільки фактично такі формування не мають визначеного статусу. Тому бійці, попри власні жертви не отримують ні визнання від держави, ні статусу учасника бойових дій, який мають армійці і Нацгвардія.

sektor

На фото друг Чорний крайній праворуч.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Тільки то хлопці з Кам’янця, а не з Хмельницького.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.