Люстрація забрала також двох заступників Розізнаного

Двоє заступників начальника УМВС України у Хмельницькій області потрапили під звільнення на підставі застосування Закону “Про очищення влади”.

Прізвища правоохоронців наразі з’явилися в люстраційному реєстрі Міністерства юстиції України.

Зокрема, наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27.10.2014 № 2239 відправлено у відставку  першого заступника начальника Управління МВС України в Хмельницькій області – начальника слідчого управління Сергія Ковальова.

Цим же самим наказом МВС звільнено заступника начальника Управління МВС України в Хмельницькій області Володимира Усика.

Обох міліціянтів звільнено з підстав, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу Законів про працю України”) та забороно займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

Як писав НГП, Міністр МВС Арсен Аваков звільнив начальника Управління МВС України у Хмельницькій області Олександра Розізнаного на підставі люстрації.

Розізнаний не погоджується зі своєю люстрацією і готується до оскарження.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Слідство УМВС ХМ. обл. саме корумповане в Україні. Ще черга прийде до полковника Макарова а слідчий юний Григорович м. Нетішин МВ із дільничим Хамриком вчиняють розбійні напади на жителів м. Нетішина і все проходить безкарно. Тому що цей розплідник покриває Роман Гаврилюк-космос разом із прокуратурою.

  2. Семенюка ше би нафіг і Кіса, а то полишали козлів!!!

  3. Вже не дивуюсь нічому,народ злий! Ображені повилізали і пишуть. Дивіться за своїми хвостами.

  4. А Міщук Алім не корумпований? Чому служби ним не займуться?

  5. а про Гаврилюка забули вже? чому він не підпадає під вимоги закону!!!

  6. Сидить якесь гівно за компом і всіх звільняє. Гюльчитай! Покажи личико!

  7. люстрація

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.