Симчишин приступив до люстрації людей Мельника-Чернилевського

В апараті та виконавчих органах Хмельницької міської ради стартує люстраційна перевірка.

Відповідне розпорядження 11 грудня підписав міський голова Олександр Симчишин.

Згідно з документом, передбачено провести перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» щодо завідуючих секторами, головних спеціалістів, провідних спеціалістів та спеціалістів І категорії відділів, управлінь, департаментів, інших виконавчих органів ради.

Збір інформації проводитиметься у два етапи: 14 грудня і 21 грудня цього року.

Відповідальним за люстрацію буде відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування (Костенецький І.Л.).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Повна маячня автора. Люстрація відбувається на вимогу Закону і стосується всіх органів влади.

 2. Кожен “приходячий” починає свою люстрацію. Якщо перефразувати, то “немає у люстрації початку,немає у люстрації кінця” .

 3. Ну розсмішили… Костянецький такий “фахівець” з люстрації, якого треба люструвати першим.

 4. А мо… хтось відповість – чи будуть “люструвати” поставлених Мельником керівників комунальних підприємств м. Хмельницького. Там є досить одіозні фігури, наприклад начальник БТІ Шаповал О.І. Я прекрасно знаю, що відповідний закон їх не стосується, але ж є нагальна необхідність.

 5. Под люстрацию Карелову с управления ЖКХ. На госдолжности устроилась сметчиком ремонтных работ и только через нее идут бюджетные деньги на все ремонты в городе.

  • Це ж якраз подружка теперішнього начальника БТІ, а бувшого начальника УЖКГ, Шаповала О.І.

   • До речі, коли згадані вище: бувший начальник УЖКГ и теперішній начальник БТІ Шаповал (…и щуку бросили у реку…) та Карелова, працювали в УЖКГ разом, Шаповал придбав дачу в Дубово та не саме дешеве легкове авто “Мерседес”. Є обгрунтовані підозри у тому, що Шаповал мав зиск з розбирання розташованих на розі вулиць І.Франка і Толстого (за церквою та повздовж вул. Толстого) господарських споруд військового містечка, а також з демонтажу та реалізації сталевих ємностей розташованого напроти центрального автовокзалу бувшого військового складу палива.

 6. А на елементарне питання чи пройшли люстрацйну перевірку нові заступники міського голови відповідь хтось дасть? А чи пройшли вони хоча б елементарну спецперевірку яку проходять всі державні службовці? Чи погодження депутатів фракцій є дозволом працювати на державній службі? Чи зміни в місті починаються з простих людей, які ніколи нічого не вирішували,а лише виконували вказівки керівництва. Звільнимо кілька спеціалістів, водіїв, секретарів після чого відчитаємось про ефективні зміни?

  • заступники міського голови проходять люстрацію і спецперевірку згідно чинноо законодавства. перевірка триває місяць, якщо спецперевірку не проходять автоматично позбавляються посад.

   люстрація відбувається згідно закону апро очищененя влади.

 7. P.S. згідно повідомлення люстраційну перевірку будуть проходити всі з простої прибиральниці і до посади завідувач сектору. Тобто прості працівники, доприкладу: спецалісти упзсн, які у звязку з “нововеденнями нашого законодавства про субсидію” отримали шалене навантаження та короткі терміни опрацювання заяв на субсидію чи працівники ЦНАП, які у зв’язку з навантаженням вже майже народжують на роботі. Всі працівники даної категорії отримують заробітну плату 2000 – 2500 грн. Тому будь ласка керівництво міста займіться роботою та виконанням своїх передвиборчих обіцянок. Зробіть покращення для жителів міста, до складу яких входять і державні службовці.

  • Усіх поступово замінять на свободівців. Безробітних там вагон та маленька тележка. Ще й родичів з сіл підтягнуть

   • Як казали классики марксизму-ленінізму – Свобода, це усвідомлена необхідність. Вірною дорогою підуть пани-товаріші.

 8. А те що займаються терором це точно. Ім фахівці не потрібні, ім СВОЇХ !!!!!!!треба влаштувати на робту. З таким підходом довго містянам чекати покрщення життедіяльності міста

 9. Да, мабуть довго.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.