Хмельницька влада готова дотувати утримання жеками старих будинків Хмельницька влада готова дотувати утримання жеками старих будинків

Хмельницька влада готова дотувати утримання жеками старих будинків, а жодної управлінської компанії в місті поки що немає. Про це сьогодні… Далі »

Виклики для Хмельницької облради Виклики для Хмельницької облради

Пересідання Михайла Загородного з хиткого губернаторського крісла на посаду голови Хмельницької обласної ради з можливим п’ятирічним імунітетом поки не дозволяє… Далі »

Вулиці у Хмельницькому декомунізовуватимуть помірковано Вулиці у Хмельницькому декомунізовуватимуть помірковано

На сьогоднішньому засіданні топонімічної комісії домовились помірковано підійти до перейменування вулиць у Хмельницькому. Зокрема, вирішили до наступного засідання розробити пропозиції… Далі »

На новорічні свята хмельничанам збільшать години подачі гарячої води На новорічні свята хмельничанам збільшать години подачі гарячої води

У Хмельницькому міська влада встановила спеціальний графік подачі гарячої води у святкові дні Як інформує сайт міськради, гаряча вода до… Далі »

Священики з Хмельниччини відвезли воїнам благодійний вантаж в зону АТО Священики з Хмельниччини відвезли воїнам благодійний вантаж в зону АТО

Минулого тижня священнослужителі з Хмельниччини відправилися у зону проведення антитерористичної операції, щоб доставити нашим воїнам благодійний вантаж. Нещодавно вони повернулись… Далі »

Кам’янчан штрафуватимуть за феєрверки та петарди Кам’янчан штрафуватимуть за феєрверки та петарди

На підставі рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради від 21 серпня 2015 року № 945 до моменту завершення Антитерористичної операції… Далі »

Хмельницький національний університет не зумів обрати ректора з першої спроби Хмельницький національний університет не зумів обрати ректора з першої спроби

Хмельницький національний університет 29 грудня не зумів обрати ректора з першої спроби. За даними офіційного сайту ВНЗ, за діючого ректора… Далі »

Симчишин хизується політикою відкритих дверей у мерії Симчишин хизується політикою відкритих дверей у мерії

На сьогоднішній прес-конференції міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що політика відкритих дверей – це “фішка його команди”. За його словами,… Далі »

У Хмельницькій області на Новий Рік очікується мінус 15 градусів морозу У Хмельницькій області на Новий Рік очікується мінус 15 градусів морозу

За даними Українського Гідрометцентру, у Хмельницькій області на 31 грудня і 1 січня очікується хмарна з проясненням погода. Місцями невеликий… Далі »

Залізничники кажуть, що відновлювати рух потяга Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно Залізничники кажуть, що відновлювати рух потяга Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно

Керівництво Деражавного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця” вважає, що відновлювати рух потяга №675/676 сполученням Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно. Про це повідомив в.о. залізниці… Далі »