Залізничники кажуть, що відновлювати рух потяга Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно

Керівництво Деражавного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця” вважає, що відновлювати рух потяга №675/676 сполученням Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно.

Про це повідомив в.о. залізниці В.Крючков у відповіді на запит нардепа Андрія Шиньковича.

Він зазначив, що цей потяг курсував до 2011 року. Середньодобовий пасажиропотік при сполученні в обох напрямках становив 20-30 осіб.

1

 

2

 

Разом з тим, Крючков констатує: на ділянці Шепетівка-Ланівці курсують дві пари дизель-поїздів, що забезпечують перевезення пасажирів у повному обсязі. При цьому, середня чисельність пасажирів цих приміських потягів становить 55%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Та у нас на Україні (невігласам – Т.Г.Шевченко у своїх творах писав – на Україні) більшості народонаселення стало існувати економічно недоцільно. Тому і це народонаселення зменшилося майже на 20 відсотків.

    • “Керівництво Деражавного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця” вважає, що відновлювати рух потяга №675/676 сполученням Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно.” – то нехай керівництво ПЗЗ віддасть участок до Шепетівки Львівській залізниці і там відновлять рух.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.