У Хмельницькому аграрії обіцяють вивести 5 тис. людей на страйк проти скасування податкових пільг У Хмельницькому аграрії обіцяють вивести 5 тис. людей на страйк проти скасування податкових пільг

Завтра, 10 грудня у рамках Весукраїнського страйку на Майдан Незалежності у Хмельницькому аграрії обіцяють вивести 5 тис. людей проти прийняття… Далі »

На Хмельниччині замість МРЕВ тепер працюватимуть 5 сервісних центрів На Хмельниччині замість МРЕВ тепер працюватимуть 5 сервісних центрів

Замість міжрайонниих реєстраційно-екзаменаційних відділів у Хмельницькому тепер функціонуватимуть сервійсні центри. Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомив в.о. директора регіонального сервісного… Далі »

Спуск на гальма – міськрада знову забула сплатити судовий збір у будівельній справі Спуск на гальма – міськрада знову забула сплатити судовий збір у будівельній справі

Хмельницька міська рада затягнула розгляд апеляційної справи щодо скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт приватному підприємству “Ультрасервіс” на… Далі »

У зоні АТО загинув солдат з Шепетівщини У зоні АТО загинув солдат з Шепетівщини

3 грудня цього року поблизу Маріуполя (між селищами Талаківка та Сартана) п’ятеро українських військових підірвалися на міні, один загинув. Як… Далі »

Хмельницькі програмісти розробили навігатор українських доріг Хмельницькі програмісти розробили навігатор українських доріг

Хмельницька компанія stfalcon.сom розробила навігатор Uaroads, який прокладає маршрути з врахуванням якості дорожнього покриття. Така опція на даний момент неможлива… Далі »

Хмельницькі ринкарі у суді скасували рішення сесії про розірвання з ними договору оренди Хмельницькі ринкарі у суді скасували рішення сесії про розірвання з ними договору оренди

Хмельницький міськрайонний суд скасував рішення п’ятдесятої сесії Хмельницької міської ради №44 від 27 травня 2015 року «Про розірвання договору оренди… Далі »

За 11 місяців інфляція на Хмельниччині сягнула 41,5% За 11 місяців інфляція на Хмельниччині сягнула 41,5%

Протягом січня-листопада цього року інфляція на Хмельниччині сягнула 41,5% порівняно з початком року. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики в… Далі »

У створенні соціальних аптек Хмельницький перейматиме досвід Тернополя У створенні соціальних аптек Хмельницький перейматиме досвід Тернополя

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає створення соціальних аптек можливим. За його словами, досвід у цьому питанні можна перейняти у… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькому планують збудувати житло для 226 сімей військовослужбовців. На території Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького вздовж… Далі »