ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькому планують збудувати житло для 226 сімей військовослужбовців. На території Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького вздовж вулиці Горького до вулиці Шевченка будують житловий квартал для військовослужбовців. На стадії завершення уже 32-квартирий під’їзд для прикордонників.

Роботи ведуться без зривів, не зважаючи на погодні умови. У другому кварталі 2016 року буде здано житло в експлуатацію. Окрім того, планується розгорнути ціле містечко для прикордонників, де буде 226 квартир.Загалом, буде дві секції за кошти Держприкордонслужби. У 2015 році з бюджету виділено близько мільйона гривень, наступного року заплановано 62 мільйони гривень на будівництво житла для прикордонників.

Нагадаємо, що з 2000 року прикордонна академія не бувала житла: уже сформувалась черга із 230 сімей військовослужбовців.

Хмельницька міська лазня в аварійному стані. Ця проблема сильно запущена, є питання щодо котлів і реконструкції. Як виявилося, є експертний висновок 2010 року, де вказано, що міська лазня №1 знаходиться в аварійному стані і не придатна для використання. Вона фактично майже чотири роки працювала, будучи в аварійному стані.

Крім цього, є експертний висновок за 2015 рік. У ньому експерти теж вказали, що заклад знаходиться в аварійному стані. За словами будівельників, треба укріпити кути та стіни, стягнути стіни, почистити дах від шлаку.

На Дунаєвеччині відкрили музей АТО. Ініціатором створення музею виступив учасник АТО, мешканець Підлісного Мукарова Федір Пронак. До наповнення музею крім засновника долучились бойові товариші. На сьогодні серед експонатів є військова амуніція, обладнання, патрони та гільзи різних калібрів, залишки мін та снарядів, котрими ворог обстрілює наших військових з окупованих територій держави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А чи є прикордонники військовослужбовцями, адже, наскільки мені відомо, прикордонна служба не входить до складу Збройних Сил України, а є правоохоронним органом? І це (зміна у законодавстві і, відповідно, зміна у статусі) було виконане згідно з “рекомендаціями” цивілізованого Заходу.

  2. І чи мають право прикордонники, маючи статус правоохоронців, брати участь у бойових діях?

  3. Чи має та особа, яка виступає в якості забудовника містечка для прикордонників на 226 квартир, відповідні до чинного законодавства документи щодо вказаного будівництва, а саме: дозвільні, як то: зареєстровану декларацію про початок виконання будівельних робіт … або дозвіл на виконання будівельних робіт (ректор академії проголосив про 14 під’їздів, а це може бути більше 1000 мешканців, тобто категорія складності вище ІІІ-ої ); вихідні для проектування та подальшого підключення до інженерних мереж: архітектурні умови та обмеження саме на будівництво житла на 14 під’їздів та / або 226 квартир (до речі – щось не «в’яжуться» між собою 14 під’їздів та 226 квартир), технічні умови тощо. Чи змінене призначення земельної ділянки, на якій споруджується це житло? Чи відповідним до діючого законодавства чином був здійснений тендер / конкурс на визначення підрядника / інвестора? Щось все це дуже «непрозоро»!!! і є певна інформація і певні підозри!!! Все таки 62 млн. грн. певно бюджетних коштів!!!

  4. Дуже цікаво – скільки ж квартир з 226-ти отримають безпосередньо сім’ї прикордонників? Цікаво тому, що є інформація про те, що підрядники зі вказаного будівництва виступають ще у якості інвесторів; тобто у це будівництво залучаються / будуть залучені позабюджетні кошти. До речі – визначеного чинним законодавством порядку стосовно залучення позабюджетних коштів на будівництво житла на земельних ділянках державної форми власності поки ще не існує. Тому боюсь, що це буде «робота» для знову створених антикорупційних органів.

  5. Поки на законодавчому рівні житло для «державних» людей: військовослужбовців і пенсіонерів Збройних Сил України, співробітників та пенсіонерів правоохоронних органів, державних службовців та інших таких, яке споруджується за рахунок бюджетних та / чи позабюджетних коштів на «державних» земельних ділянках, не буде (юридично, статусно) розділено (як в «цивілізованих демократичних» країнах) на т.з. «службове» (розташоване за місцем служби / роботи, яке займають поки служать / працюють) та т.з. «постійне» (для пенсіонерів, інвалідів, членів сімей загиблих …), черги на отримання його не зникнуть, а будуть тільки збільшуватись. А це питання, не зважаючи на приклади в інших країнах та очевидність доцільності, чомусь не вирішується. Самі здогадайтесь, чому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.