Загородний пообіцяв вирішити аграрне питання на наступній сесії Загородний пообіцяв вирішити аграрне питання на наступній сесії

Голосування щодо звернення аграріїв голова облради Михайло Загородний пообіцяв провести на наступній сесії обласної ради, що відбудеться до 20 грудня…. Далі »

Заручник великої партійної гри Заручник великої партійної гри

“Ви для мене — людина Мельника”, — такий діагноз поставив новообраний міський голова Хмельницького Олександр Симчишин одному чиновнику з вертикалі… Далі »

В облраді утворилося дві депутатські групи три фракції В облраді утворилося дві депутатські групи три фракції

Сьогодні на другому пленарному засіданні першої сесії обласної ради голова Михайло Загородний оголосив про створення двох депутатських груп. Обидві групи… Далі »

Звернення керівництва ТОВ «Агрохолдинг 2012» до подолян Звернення керівництва ТОВ «Агрохолдинг 2012» до подолян

Прихована мета акції, що відбулась  у Хмельницькому та спрямована проти діяльності ТОВ «Агрохолдинг 2012» – за допомогою фермерів, дрібних землекористувачів… Далі »

Активісти “аграрного форуму” наполягають на тому, аби на сесії облради проголосували за їх питання Активісти “аграрного форуму” наполягають на тому, аби на сесії облради проголосували за їх питання

З мітингу на Майдані Незалежності частина людей перемістилась в на балкон сесійної зали обласної ради. Голова облради Михайло Загородний наполягає на… Далі »

Симчишин одержав нових заступників Симчишин одержав нових заступників

Депутати Хмельницької міської ради підтримали кандидатів на посади заступників міського голови, запропонованих мером Олександром Симчишиним. Це відбулося сьогодні під час… Далі »

Секретарем Хмельницької міськради став директор школи Кривак Секретарем Хмельницької міськради став директор школи Кривак

Секретарем Хмельницької міськради став директор 14 школи Михайло Кривак (ВО “Батьківщина”). Під час таємного голосування за нього проголосувало 42 депутата… Далі »

Жительці Нової Ушиці виплатили пенсію старими купюрами, котрі вийшли з обігу Жительці Нової Ушиці виплатили пенсію старими купюрами, котрі вийшли з обігу

До заступника голови райдержадміністрації П.А. Мазура з нетиповою скаргою звернулася пенсіонерка з Нової Ушиці. Мешканка селища розповіла, що пенсію за… Далі »

Аграрії Хмельниччини виступили проти олігарха Гереги. Кажуть, що він рейдерством забирає землі (Оновлено) Аграрії Хмельниччини виступили проти олігарха Гереги. Кажуть, що він рейдерством забирає землі (Оновлено)

На 9 ранку близько 40 одиниць сільськогосподарської техніки аграрії Хмельниччини вигнали на майдан Незалежності, що біля облдержадміністрації. Вони вимагають, щоб… Далі »

Вибори секретаря Хмельницької міськради і заступників мера: онлайн-трансляція Вибори секретаря Хмельницької міськради і заступників мера: онлайн-трансляція

Сьогодні о 10 ранку розпочнеться друге пленарне засідання першої сесії Хмельницької міської ради сьомого скликання. Серед питань порядку денного –… Далі »

“Хмельницькелектротранс” купив 186 шин до тролейбусів за ціною дорожчою, ніж в Інтернет-магазинах “Хмельницькелектротранс” купив 186 шин до тролейбусів за ціною дорожчою, ніж в Інтернет-магазинах

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 30 листопада уклало угоду з ТОВ “ЗС АВТО ГРУП” (Київ) на закупівлю 186… Далі »

Залізничники обіцяють у 2016 році зробити три вокзали Хмельниччини доступнішими для людей з інвалідністю Залізничники обіцяють у 2016 році зробити три вокзали Хмельниччини доступнішими для людей з інвалідністю

Згідно з Програмою зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури на 2016 рік, передбачено… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині дворічна дитина наковталася ртуті. Випадок стався в селі Поляхова Теофіпольського району. Допитливий дворічний хлопчик, скориставшись ситуацією, що ніхто… Далі »