Хмельницькій АЕС обмежують видачу електроенергії в мережу – “Енергоатом” Хмельницькій АЕС обмежують видачу електроенергії в мережу – “Енергоатом”

Для Хмельницької та Рівненської атомних електростанцій продовжують діяти диспетчерські обмеження з виробництва електроенергії, незважаючи на запуск лінії електропередач 750 кВ… Далі »

У Хмельницькому можуть “декомунізувати” вулиці Рєпіна, Ломоносова, Тургенєва та 152 інших У Хмельницькому можуть “декомунізувати” вулиці Рєпіна, Ломоносова, Тургенєва та 152 інших

У середу, 30 грудня відбудеться засідання топонімічної комісії Хмельницької міської ради. Як стало відомо НГП, перелік вулиць, що потребують перейменування,… Далі »

На Хмельниччині дві тергромади і два міста “поділилась” заробленими грішми з держбюджетом На Хмельниччині дві тергромади і два міста “поділилась” заробленими грішми з держбюджетом

Протягом 2015 року у рамках реверсної дотації дві об’єднані територіальні громади Хмельниччини перерахували в держаний бюджет понад 2,8 млн. гривень…. Далі »

За 11 місяців падіння промисловості Хмельниччини становило 3,4% За 11 місяців падіння промисловості Хмельниччини становило 3,4%

За січень-листопад цього року обсяг промислової продукції у Хмельницькій області скоротився на 3,4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року…. Далі »

Спецпризначенці МО України завершили випробування автомата «Малюк» Спецпризначенці МО України завершили випробування автомата «Малюк»

В Україні завершено випробування автомата «Малюк», за результатами яких отримано найвищі оцінки за більшістю параметрів, що підлягали тестуванню. Також автомат… Далі »

На Хмельниччині відбулись підсумкові конференції партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» На Хмельниччині відбулись підсумкові конференції партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка»

27 грудня цього року відбулася обласна конференція партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка». 70 членів партії зі всієї  області на чолі… Далі »

Афійчук і Скочеляс завдяки апеляції відстояли будівництво ТРЦ у центрі Хмельницького Афійчук і Скочеляс завдяки апеляції відстояли будівництво ТРЦ у центрі Хмельницького

Вінницький апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу виконавчого комітету Хмельницької міської ради на рішення суду першої інстанції. Про це… Далі »

На Хмельниччині аграрії блокують траси, протестуючи проти податкових змін На Хмельниччині аграрії блокують траси, протестуючи проти податкових змін

На Хмельниччині понад тисячу аграріїв блокують траси, протестуючи проти податкових змін. Як повідомили “Незалежному громадському порталу” у прес-службі обласної організації Аграрної… Далі »

У Хмельницькому відкрито історико-меморіальний комплекс органів внутрішніх справ У Хмельницькому відкрито історико-меморіальний комплекс органів внутрішніх справ

У Хмельницькому у суботу відкрито історико-меморіальний комплекс органів внутрішніх справ. Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в області, комплекс включає в… Далі »