Афійчук і Скочеляс завдяки апеляції відстояли будівництво ТРЦ у центрі Хмельницького

Вінницький апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу виконавчого комітету Хмельницької міської ради на рішення суду першої інстанції.

Про це свідчить судова ухвала від 15 грудня.

Виконком наполягав скасувати ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 1 жовтня 2015 року, якою було зупинено дію рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.07.2015 року №525 “Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки”.

Фото НГП

Фото НГП

“Колегія суддів приходить до висновку, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права, а відтак ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 01 жовтня 2015 року слід залишити без змін”, – зазначено у рішенні вінницької апеляції.

Як писав НГП, 1 жовтня цього року ПП Пектораль-1 (Хмельницький), яке є забудовником торгового комплексу з офісними приміщеннями та надземним паркінгом (ТРЦ “Квартал”) на вул. Кам’янецькій, 17, добився через суд зупинення дії рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.07.2015 року № 525 “Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки”.

Разом з тим, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області 3 листопада  ц. р.скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельни робіт на об’єкті: “Будівництво торгово-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом” (вул. Кам’янецька, 17).

За даними ЄДР, засновниками ПП “Пектораль-1” є три особи: Катерина Залуцька, Руслан Афійчук і Олександр Скочеляс. Пани Афійчук і Скочеляс є депутатами Хмельницької міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.