У центрі Хмельницького сумнівному ТРЦ скасували декларацію про початок будівництва

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельни робіт на об’єкті: “Будівництво торгово-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом” (вул. Кам’янецька, 17).

Фото НГП

Фото НГП

Такий документ, датований 3 листопадам, потрапив у розпорядження “Незалежного громадського порталу”.

dqRDJ6km9-k

У рішенні інспекції пояснюється, що замовник будівництва ПП “Пектораль-1” подав недостовірні дані щодо наявності розробленої та належним чином затвердженої замовником проектної документації, а також здійснення авторського нагляду на об’єкт будівництва. Таким чином, цей торговельний центр є “об’єктом самочинного будівництва”, вважають у ДАБІ.

Як писав НГП, на вулиці Кам’янецькій, 17 ведеться будівництво торговельного центру “Квартал”. Разом з тим, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 23 липня цього року скасував містобудівні умови та обмежив забудову земельної ділянки на вулиці Кам’янецькій, 17.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, 10 вересня 2013 року Хмельницька міська рада уклала договір оренди між місцевим ПП “Пектораль-1” зі строком до 2023 року з правом пролонгації.

За даними ЄДР, засновниками ПП “Пектораль-1” є три особи: Катерина Залуцька, Руслан Афійчук і Олександр Скочеляс. Пани Афійчук і Скочеляс є депутатами Хмельницької міської ради.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Я от нерозумію, що це за така ідіотська традиція – скасовувати містобудівні умови.
    Видали умови – якщо не дотримуються, скасовується декларація.

  2. правосудие на Украине наступит тогда, когда за угрозу физической расправы объект моментально отправляется на лесоповал. А за умышленное убийство, груповое, с отягчающими – пожизненно.
    Хотя сомнение берет: останутся ли потом в Украине леса.

  3. Мало “бабла” дали.

  4. Короче , этому дурдому не видно ни конца ни края , как сериал САНТА – БАРБАРА .

  5. Застройщик ради личной выгоды полностью игнорирует и Законы и жителей города. Ради лишних пару сотен кв.метров (которые продает по 2 тыс. дол.) готов и на тротуар вылезти. Решение правильное!

  6. І що далі?! Як будували так і будують.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.