Членам ОВК роздають звернення від нардепа Шиньковича Членам ОВК роздають звернення від нардепа Шиньковича

Після вчорашнього інцеденту з неприйняттям протоколів від Городоцької ТВК та сьогоднішнім “замінуванням” пакетів з документами, що лишили городоччани, всім членам… Далі »

Лише 24% чоловіків на Хмельниччині готові порівну ділити домашні обов’язки з дружиною – соцопитування Лише 24% чоловіків на Хмельниччині готові порівну ділити домашні обов’язки з дружиною – соцопитування

Серед сімей Хмельницької області, у яких більшість хатньої роботи виконує жінка, лише 24% чоловіків готові порівну розділити домашні обов’язки та… Далі »

Городоцька ТВК заблокувала роботу обласної виборчої комісії (оновлено) Городоцька ТВК заблокувала роботу обласної виборчої комісії (оновлено)

Виявилось, що пакети, через які ОВК викликала СБУ та міліцію через підозру про вибухівку, залишила в залі засідань Городоцька ТВК,… Далі »

На Хмельниччині судитимуть державного виконавця за одержання  1000 доларів хабара    На Хмельниччині судитимуть державного виконавця за одержання 1000 доларів хабара  

Прокуратурою Хмельницької області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо державного виконавця одного з відділів ДВС Головного управління юстиції в… Далі »

Хмельницька ОВК боїться вибухівки і викликала СБУ Хмельницька ОВК боїться вибухівки і викликала СБУ

Вчора на столі голови обласної виборчої комісії хтось залишив невідомі пакети. Члени комісії проголосували за те, щоб припинити засідання та… Далі »

Стали відомі прізвища нових депутатів Хмельницької міської ради Стали відомі прізвища нових депутатів Хмельницької міської ради

Сьогодні Хмельницька міська територіальна виборча комісія оприлюднила протокол про результати виборів депутатів міської ради. Найбільше мандатів отримала ВО “Свобода” –… Далі »

Щоб провести декомунізацію на Хмельниччині, півроку чекають на “добро” від Мінкульту Щоб провести декомунізацію на Хмельниччині, півроку чекають на “добро” від Мінкульту

На Хмельниччині в рамках виконання закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх… Далі »

Хмельницька ОВК виходить на фінішну пряму. Залишилися “герегівські” округи Хмельницька ОВК виходить на фінішну пряму. Залишилися “герегівські” округи

На вечір 2 листопада Хмельницька обласна виборча комісія прийняла протоколи із 72 виборчих округів. Залишилося отримати документацію з 12 округів…. Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Електронне урядування в Нетішині втілюватиме громадськість. В місті запроваджуються два стратегічні напрями: оптимізація місцевих органів влади та комунального господарства і,… Далі »