До Новоушицької районної ради пройшли депутати 7 політичних сил До Новоушицької районної ради пройшли депутати 7 політичних сил

Із 22671 виборців, внесених у списки для голосування на 56 дільницях Новоушицького району, у голосуванні взяли участь 12535 виборців (52,5… Далі »

У Кам’янці-Подільському пройде перший фестиваль мистецьких родин У Кам’янці-Подільському пройде перший фестиваль мистецьких родин

6 листопада у Кам’янці-Подільському відбудеться незвичайний фестиваль. Уперше його учасниками стануть члени творчих сімей. Цілими родинами кам’янчани демонструватимуть свої таланти,… Далі »

ОВК оприлюднила результати виборів в Хмельницьку обласну раду(прізвища) ОВК оприлюднила результати виборів в Хмельницьку обласну раду(прізвища)

Сьогодні обласна виборча комісія оприлюднила результати виборів до Хмельницької обласної ради. найбільше мандатів дісталось партії “За конкретні справи” за них… Далі »

Кам’янець-Подільська міська рада оновилась на 72% Кам’янець-Подільська міська рада оновилась на 72%

У Кам’янець-Подільську міську раду пройшло 9 політичних сил. Такі дані оприлюднила міська виборча комісія. Найбільше мандатів отримав «Блок Петра Порошенка… Далі »

Хмельницький окружний адміністративний суд визннав протиправними дії ОВК Хмельницький окружний адміністративний суд визннав протиправними дії ОВК

Хмельницька обласна організація партії “За конкретні справи” звернулась до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до обласної виборчої комісії  та… Далі »

Державну фіскальну службу чекає значне скорочення Державну фіскальну службу чекає значне скорочення

Голова Держфіскальної служби Роман Насіров анонсував скорочення кількості податкових інспекцій в Україні з 311 до 161. Цілком очевидно, що ці… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині утилізували понад 20 тон токсичних відходів. Як повідомляє Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, в рамках виконання Регіональної… Далі »