На Шепетівщині відкрили дошку пам’яті загиблому учаснику АТО На Шепетівщині відкрили дошку пам’яті загиблому учаснику АТО

У Великомедведівській зош І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті місецвого уродженця Андрія Молодики, який загинув 21 січня під час… Далі »

Іван Ізбінський: «Сучасний агросектор – це шанс для відродження України» Іван Ізбінський: «Сучасний агросектор – це шанс для відродження України»

ТОВ «Нові аграрні технології» традиційно попадає у лідери Хмельницького району, хоча й працює відносно недавно – з 2006 року. Тут… Далі »

У Хмельницькому відкривають аквапарк, який будували п’ять років У Хмельницькому відкривають аквапарк, який будували п’ять років

У Хмельницькому на 21 листопада заплановане відкриття аквапарку з ТРЦ “7 океан” на вул. Кам’янецька 122. Про це повідомляється на… Далі »

У Кам’янці-Подільському партії придумали, як проводити в раду необхідних кандидатів У Кам’янці-Подільському партії придумали, як проводити в раду необхідних кандидатів

Здається термін «не важливо як голосують, а важливо як рахують» набуває іншого змісту. Як виявилось, для того, щоб певний кандидат… Далі »

У Красилівській міськраді вибуло троє депутатів У Красилівській міськраді вибуло троє депутатів

У новій каденції Красилівської міської ради вибуло троє депутатів. Такі дані наводить сайт ЦВК. Від депутатська відмовились директор ТОВ “Агрокрай”… Далі »

Київські проектанти за 365 тисяч розроблять схему комплексного озеленення Хмельницького до 2036 року Київські проектанти за 365 тисяч розроблять схему комплексного озеленення Хмельницького до 2036 року

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за результатами тендера 10 листопада уклало угоду з Державним підприємством… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Кам’янчани обурені знищенням першого у місті графіті. Від графіті, що намалював білоруський художник ще 5 років тому, майже нічого не… Далі »