ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Кам’янчани обурені знищенням першого у місті графіті. Від графіті, що намалював білоруський художник ще 5 років тому, майже нічого не залишилось. Там поставили залізний каркас для літньої тераси та ворота. Місцеві жителі обурилися.

У міськраді пояснюють, що надали територію приватному підприємству у користування, а приватник уже може робити із своєю власністю, що забажає. Проте додають, що в разі, якщо підприємцем порушуватимуться норми благоустрою, його покарають. Дозвіл на влаштування літнього майданчика без фундаменту підприємцю був наданий рішенням виконавчого комітету ще 3 вересня 2015 року. Тобто це має бути тимчасова споруда.

Підприємець не є власником цієї території, він там на правах користувача. І у будь-який момент, якщо не виконуватимуться якісь пункти, територію заберуть. Принаймні так пояснюють у виконкомі.

У Славуті перепоховали військових німецьких полонених. У Славуті  провели церемонію перепоховання на Міжнародному меморіальному комплексі “Полі пам’яті”. Окрім місцевої влади та активістів вшанували пам’ять жертв війни представники Німецької Народної Спілки з догляду за військовими похованнями. Після коротких виступів, під жалобну мелодію представники делегацій поклали квіти до могил жертв Другої Світової війни.

Тут, на “Полі пам’яті” відбуваються перезахоронення останків солдатів країн учасниць війни 1941-1945 рр., що загинули на Правобережжі України. В меморіалі могили радянських солдатів, німців, угорців, австрійців, словаків, євреїв  і просто безіменних полонених.

За 7 днів новоутворена поліція на Хмельниччині відкрила більше 300 проваджень. У громадян немає підстав для хвилювання, оскільки реформування системи здійснюється поступово і не впливає на стан оперативної обстановки в області та забезпечення правопорядку, кажуть у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області на офіційному сайті.

І наводять факти: починаючи з 7 листопада, органами поліції області від громадян прийнято 2017 заяв та повідомлень, відкрито 324 кримінальних провадження. Це свідчить про те, що система запрацювала, чи збоїв у роботі немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.