У реконструкцію дитсадка в Хмельницькому вгатять 14,7 млн. грн У реконструкцію дитсадка в Хмельницькому вгатять 14,7 млн. грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за результатами тендера 17 листопада уклало угоду з Товариством з обмеженою… Далі »

На хмельницькому полігоні навчатимуть за програмою НАТО На хмельницькому полігоні навчатимуть за програмою НАТО

Керівник парламентського підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз (фракція “Блок… Далі »

«Солідарність» та «Батьківщина» – лідери місцевих виборів в Україні «Солідарність» та «Батьківщина» – лідери місцевих виборів в Україні

Місцеві вибори в Україні – справжній «тест-драйв», як для «партій-старожилів», так і для нових політичних регіональних еліт. На місцевих виборах… Далі »

Володимир Гройсман закликав хмельничан утримувати лідируючі позиції в процесі децентралізації (Додано відео) Володимир Гройсман закликав хмельничан утримувати лідируючі позиції в процесі децентралізації (Додано відео)

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав хмельничан утримувати лідируючі позиції з питань децентралізації. Про це він сказав на зустрічі… Далі »

За 9 місяців у Хмельницькій області темпи введеного в експлуатацію житла зросли у півтора раза За 9 місяців у Хмельницькій області темпи введеного в експлуатацію житла зросли у півтора раза

За січень-вересень 2015 р. на Хмельниччині прийнято в експлуатацію 307,1 тис. м2 загальної площі житла, що в 1,5 раза більше,… Далі »

Новоушицьку райраду очолив “порошенківець”, Віньковецьку – “герегівець” Новоушицьку райраду очолив “порошенківець”, Віньковецьку – “герегівець”

За відомостями офіційного сайту Хмельницької обласної ради, депутатський корпус Новоушицької і Віньковецької районних рад визначився з кандидатурами на пост голів…. Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У рейтингу комфортних міст Хмельницький на 7 місці. Дослідження українських міст, яке презентувало видання “Ліга Бізнесінформ” щодо якості надання різноманітних… Далі »