Новоушицьку райраду очолив “порошенківець”, Віньковецьку – “герегівець”

За відомостями офіційного сайту Хмельницької обласної ради, депутатський корпус Новоушицької і Віньковецької районних рад визначився з кандидатурами на пост голів.

Ддепутати Новоушицької райради обрали головою 59-річного Олександра Проциша (БПП «Солідарність»), який є тиммчасо непрацюючим.

У результаті таємного голосування головою Віньковецької районної ради став 42-річний Анатолій Ходюк (партія «За конкретні справи»). До цього працював інженером у Віньковецькій центральній районній лікарні.

Більшість мандатів у Новоушицькій районній раді і Віньковецькій районній раді одержала партія «За конкретні справи».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Надзвичайно низький рівень начальника культури міста.Щоби досягнути рівень області,креативність і потенціал закладів міста,терміново на посаду потрібно поставити Олександре Сергійовичу Мазурук Іванну.Вона працює директором міського будинку культури.Тоді ми зможемо багато чого досягти.Прислухайтесь до наших порад.Тарчевський,нажаль зовсім не тягне і не розуміє що робить( а не робить він взагалалі)Це показала нарада директорів.

  2. Хтось дуже претендуе на посаду в місті! Ми вже неодноразово спостерігали дивну картину-маслом.Рвуться непотреби,голубі,амбітні,вискочки і люди які немають авторитет серед галузі культури.Який сприятливий період,прийшов новий мер і він розбереться,повірте мені.Ми це бачили по області.Головне не пишітт бред,набридло.Хоча заступників і керівника апарату потрібно поміняти зразу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.