У Кам’янці-Подільського міліція знашла “жартівника”, який “мінував” автовокзал У Кам’янці-Подільського міліція знашла “жартівника”, який “мінував” автовокзал

У Кам’янці-Подільського міліція знашла “жартівника”, який 17 листопада “мінував” автовокзал. Про це у “Фейсбуці” написав начальник міської поліції Володимир Калашнік…. Далі »

Листівка про Хмельницький розповідає про 26 сакур, яких вже давно немає Листівка про Хмельницький розповідає про 26 сакур, яких вже давно немає

Один з українських магазинів поштових листівок випускає серію про міста України. На фоні фотографії визначної пам’ятки міста перераховуються особливості, притаманні… Далі »

Головою Хмельницької райради став “лабазюківець” Мельник Головою Хмельницької райради став “лабазюківець” Мельник

Сьогодні депутати Хмельницької районної ради з третьої спроби обрали голову. Ним став Юрій Мельник, 1972 року народження, який пройшов в районну… Далі »

У зоні АТО загинув солдат з Шепетівщини У зоні АТО загинув солдат з Шепетівщини

У зоні АТО 13 листопада загинув солдат Руслан Скотенюк, мешканець села Вовківці Шепетівського району. Про це повідомляє сайт міста Шепетівки. Наразі… Далі »

Держархів Хмельницької області придбав довгоочікуваний сканер за 400 тисяч Держархів Хмельницької області придбав довгоочікуваний сканер за 400 тисяч

Державний архів Хмельницької області за результатами тендера Товариством з обмеженою відповідальністю «Мак Хаус» (Київ) на закупівлю книжкового сканера за ціною… Далі »

Сільська рада викине 2 млн. грн на будівництво електричних мереж, які потім відійдуть недоприватизованому “Обленерго” Сільська рада викине 2 млн. грн на будівництво електричних мереж, які потім відійдуть недоприватизованому “Обленерго”

Миньковецька сільська рада за результатами тендера 12 листопада уклала угоду з Городоцьким комбінатом комунального обслуговування сільського населення на будівництво розподільчих… Далі »

Про Крим уже всі забули? Про Крим уже всі забули?

Нещодавно путін заявив, що погоджується на відтермінування виплат по кредиту у 3 мільярда доларів, які у розпал Революції Гідності були… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельницький авіамоделіст подарував військовим п’ять безпілотників. Випускник Хмельницького палацу творчості Сергій Гультяєв захопився авіамоделізмом ще у 8 класі. Створював моделі… Далі »