Листівка про Хмельницький розповідає про 26 сакур, яких вже давно немає

Один з українських магазинів поштових листівок випускає серію про міста України. На фоні фотографії визначної пам’ятки міста перераховуються особливості, притаманні саме цьому місту: кількість населення, рік заснування, міські легенди, фестивалі та визначні місця. Нещодавно магазин випустив і листівку про Хмельницький.

На фоні фотографії скульптури “Віра. Надія. Любов” перераховані особливості міста: “смачне Хмельницьке пиво”, “єдиний в Україні музей-студія фотомистецтва”, “найбільший в Україні речовий ринок” та ”26 сакур у сквері Тараса Шевченка, кожна з яких має власне ім’я”.

khm

Дійсно, у травні 2013 року в сквері Тараса Шевченка було висаджено 26 сакур. Їх місту подарували двоє підприємців Олега Федаш і Казбек Абдурзаков.

5 липня 2013 року управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендеру уклало угоду з ПВКФ «Будкомп» на капітальний ремонт зони відпочинку в сквері ім. Т.Г. Шевченка за 2,57 млн грн. Окрім укладання плитки, облаштування фонтану, водопроводу та каналізації та ін. в технічному завданні також була зазначена висадка 26 дерев та кущів невідомої породи.

Не зважаючи на те, що сакури начебто посадили двічі: один раз подаровані підприємцями, та другий – за гроші з міського бюджету, сьогодні жодної з них вже немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Что интересно, не знаю как все остальное правда, но писавший даже не удосужился пойти посмотреть на то о чем пишет , 26 сакур стоят на месте и вторично посажены они по частной инициативе.

  2. и автор статьи не указан … видно кому-то очень надо повоевать с кем-то

  3. Сакури висаджені знову цього року на день міста. І вони гарні, великі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.