За кермом “Тойоти”, що врізалась в автобусну зупинку у Кам’янці-Подільському, був колишній депутат міськради За кермом “Тойоти”, що врізалась в автобусну зупинку у Кам’янці-Подільському, був колишній депутат міськради

За кермом позашляховика Тойота«LandCruiser», що сьогодні вилетів на автобусну зупинку у Кам’янці-Подільському внаслідок чого загинуло 3 жінок, перебував депутат міської… Далі »

ТВК оголосила Симчишина мером Хмельницького ТВК оголосила Симчишина мером Хмельницького

Хмельницька міська виборча комісія сьогодні ввечері оголосила результати голосування у другому турі мерських виборів. Згідно з офіційною інформацією, участь у… Далі »

У Кам’янці-Подільському в ДТП загинуло три особи У Кам’янці-Подільському в ДТП загинуло три особи

Сьогодні у Кам’янці-Подільському  неподалік гіпермаркету “Епіцентр” сталася жахлива аварія внаслідок якої 3 осіб загинуло. Щонайменше ще 3 людей госпіталізовано. Після… Далі »

Міська рада судиться з хмельницьким ФОПом, який неналежно орендує парковку у козирному місці Міська рада судиться з хмельницьким ФОПом, який неналежно орендує парковку у козирному місці

Хмельницька міська рада добивається через суд розірвання договору на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів… Далі »

Для 24 волочиських дітей проведуть благодійну акцію «Зима» Для 24 волочиських дітей проведуть благодійну акцію «Зима»

Нині на обліку служби у справах дітей Волочиської РДА перебуває 24 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах. Ці родини… Далі »

На Хмельниччині з 14 сонячних електростанцій поки будують лише одну На Хмельниччині з 14 сонячних електростанцій поки будують лише одну

Через нестабільну політичну ситуацію в Україні чеський інвестор відмовився вкладати гроші в будівництво сонячних електростанцій в Хмельницькій області. Про це… Далі »

У Кам’янці-Подільському шукали вибухівку на автовокзалі, якої не було У Кам’янці-Подільському шукали вибухівку на автовокзалі, якої не було

Сьогодні о 7:05 ранку в Кам’янець-Подільський міськвідділ поліції зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що на центральному автовокзалі міста знаходиться вибухівка…. Далі »

Хмельницький міський перинатальний центр купив обладнання на 3 млн. грн Хмельницький міський перинатальний центр купив обладнання на 3 млн. грн

Хмельницький міський перинатальний центр провів торги із закупівлі нового обладнання. Як повідомляється у “Віснику державних закупівель”, угоди укладені від 12 листопада… Далі »

Де подівся ангар, або Загадкове самочинне будівництво ЖБК “Резиденція-2” Де подівся ангар, або Загадкове самочинне будівництво ЖБК “Резиденція-2”

Найважливішими документами життєдіяльності області є бюджет та програма соціально-економічного розвитку на відповідний рік. Про останню і піде мова. 17 квітня… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині проти учасників тендерних процедур порушено 8 кримінальних справ. Шість кримінальних проваджень розслідується за привласнення та легалізацію державних коштів…. Далі »