Міська рада судиться з хмельницьким ФОПом, який неналежно орендує парковку у козирному місці

Хмельницька міська рада добивається через суд розірвання договору на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування №113 від 30.11.2012р., укладеного між Хмельницькою міською радою та фізичною особою-підприємцем Бабієм Олександром Анатолійовичем.

Справу розглядає Господарський суд Хмельницької області.

Парковка передбачена на 46 місць загальною площею 460 кв. м. і розміщена на привокзальній площі залізничного вокзалу Хмельницького.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Під час нинішнього засідання представниця юрвідділу міськради Аліна Крамар заявила, що підприємець невиконує пп. 2.2.7, 2.2.8 п. 2.2. договору №113 від 30.11.2012р., якими передбачено утримання території, технічних засобів регулювання дорожнього руху (розмітка, знаки, ін.) та під’їзних шляхів до місць паркування в належному технічному та санітарному стані (пп. 2.2.4).

“На сьогодні майданчик для паркувань є заблокований зі сторони Хмельницької дирекції УДППЗ „Укрпошта” на вул. Проскурівській. Ситуація негативно впливає на безпеку дорожнього руху та серйозно ускладнює під’їзд іншого рухомого транспорту до центрального входу залізничного вокзалу. Крім того, створюються значні перешкоди для власників автомобілів, котрі бажають виїхати на вул. Шевченка, постійно об’їжджаючи територію майданчика”, – сказала вона.

Позовні вимоги міськради підтримав представник Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Сьогодні до суду відповідач не з’явився. Але на попередньому засіданні представник ФОП Олександра Бабія пояснив, що для функціонування паркувального майданчика в належному режимі з боку вулиці Проскурівської, 109 створено належним чином обладнаний в’їзд. Це дозволяє належним чином надавати послуги по паркуванню транспортних засобів.

Разом з тим, він зауважив, що є проблема щодо функціонування в’їзду зі сторони Хмельницької дирекції УДППЗ „Укрпошта” на вул. Проскурівський. Це ускладнення виникло внаслідок виходу з ладу картовидавача на обладнанні. По даному факту було повідомлено підприємство, що здійснює обслуговування паркоматів ТОВ „Інтелектуальні вендингові системи”.

“Відповідно до листа на даний момент на території України відсутня дана деталь, що робить неможливим введення в дію паркомата зі сторони дирекції УДППЗ „Укрпошта”. Вказана деталь замовлена в країні виробника (Китай), але в зв’язку з напруженою ситуацією в Україні поставка деталі займає тривалий період”, – йдеться в судовій ухвалі.

Довідка НГП. 10 листопада 2012 року конкурсний комітет з надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування оголосив переможців на оренду парковок у Хмельнциькому.

ФОП Олександр Бабій переміг за “лотом” №1. Йому відійшло обслуговування двох парковок за адресами: Південна та північна сторона проспекту Миру (від вул. Трудової до АЗС), розрахована на 47 паркомісць і на привокзальній площі залізничного вокзалу.

Натомість конкурс за “лотом” №1 відбувався у неконкурентний спосіб, оскільки крім ФОП Бабія ніхто більше не подав заявок.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. На вокзалі не парковка, а ганьба. Всім приїзджаючим до нашого міста відразу ж видно, як працює не ФОП (орендар), а міська влада. Сподіваємось хоч Симчишин порядок наведе…

  2. А коли давали дозвіл на це неподобство, що не можна передбачити майбутні незручності??

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.