Мешканці Хмельниччини в режимі онлайн можуть слідкувати за спожитим газом Мешканці Хмельниччини в режимі онлайн можуть слідкувати за спожитим газом

З 18 листопада на всеукраїнському сайті користувачів блакитного палива 104.ua для споживачів Хмельницької області запроваджена нова послуга – особистий кабінет…. Далі »

У Хмельницькому стартувала енергоефективна реформа на 10 років У Хмельницькому стартувала енергоефективна реформа на 10 років

У Хмельницькому міський голова Олександр Симчишин обговорив з громадськістю свої перші кроки на шляху енергоефективної реформи міста. Круглий стіл організувала… Далі »

У Хмельницькому склалася критична ситуація із забезпеченістю дитячих вакцин – нардеп Мельник У Хмельницькому склалася критична ситуація із забезпеченістю дитячих вакцин – нардеп Мельник

У Хмельницькому склалася критична ситуація із забезпеченістю лікарськими засобами, вакцинами та іншими імунобіологічними препаратами, закупленими за кошти держбюджету для проведення… Далі »

Завтра центр Хмельницького сидітиме без води Завтра центр Хмельницького сидітиме без води

Завтра, 1 грудня через аварійно-відновлювальні роботи на вул. Соборній,75, з 9.00 до 17.00 буде призупинене водопостачання до будинків на вулицях:… Далі »

Загородний посів 7 сходинку у губернаторському рейтингу – ЗМІ Загородний посів 7 сходинку у губернаторському рейтингу – ЗМІ

Видання “Ділова столиця” опублікувала черговий рейтинг роботи голів облдержадміністрації протягом трьох кварталів 2015 року. Згідно з ним, результат діяльності голови… Далі »

Хмельницьким учасникам АТО покажуть велику прем’єру благодійного театрального перформансу ReУкрНація Хмельницьким учасникам АТО покажуть велику прем’єру благодійного театрального перформансу ReУкрНація

5 грудня вперше в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького для учасників АТО та членів їх сімей відбудеться безкоштовний театральний… Далі »

Служба автодору не знашла бажаючих освоїти 3,2 млн. грн на зимове латання доріг Хмельниччини Служба автодору не знашла бажаючих освоїти 3,2 млн. грн на зимове латання доріг Хмельниччини

Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області не вдалося провести торги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення. Як повідомляється у… Далі »

Хмельницький АМК включив дві київські фірми до “чорного списку” за спотворення тендера Хмельницький АМК включив дві київські фірми до “чорного списку” за спотворення тендера

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Номінал» (м. Київ) та НВПП «ТОСП» (м. Київ) на 136 тис. грн за… Далі »

У 2016 році кількість створених об’єднаних тергромад може бути більшою, ніж у Перспективному плані – Загородний У 2016 році кількість створених об’єднаних тергромад може бути більшою, ніж у Перспективному плані – Загородний

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний прогнозує, що у 2016 році кількість створених об’єднаних територіальних громад може бути більшою, ніж… Далі »

У Кам’янці-Подільському Центр розмінування ЗСУ отримав обладнання на 2,5 млн. дол. У Кам’янці-Подільському Центр розмінування ЗСУ отримав обладнання на 2,5 млн. дол.

У Кам’янці-Подільському Центр розмінування ЗСУ отримав від Канади обладнання на 2,5 млн. дол. “Сьогодні військові представники з Канади на чолі… Далі »

Міська рада добивається розірвання оренди землі з ринком “Бартерсервіс” Міська рада добивається розірвання оренди землі з ринком “Бартерсервіс”

Хмельницької міської ради через суд добивається розірвання договору оренди земельної ділянки (№ 040574200119 від 15.12.2005р. із внесеними змінами № 179-02-2013/374749… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині жителі одного з сіл “воюють” за свої пасовища. На початку листопада 32 жителі області подали заяви до Держгеокадастр,у… Далі »