Загородний посів 7 сходинку у губернаторському рейтингу – ЗМІ

Видання “Ділова столиця” опублікувала черговий рейтинг роботи голів облдержадміністрації протягом трьох кварталів 2015 року. Згідно з ним, результат діяльності голови Хмельницької ОДА Михайла Загородного погіршився з 42 до 28 балів (падіння з шостої позиції на сьому).

1234

Особливо сильно впали показники сільського господарства: область опустилася на передостаннє місце, показавши зниження сільгоспвиробництва на 9,9% за підсумками трьох кварталів, а за підсумками січня-жовтня – на 10,2%. При цьому продукція тваринництва скоротилася на 7,7%, а рослинництва – на 11,4%.

Також Хмельниччина увійшла до п’ятірки регіонів з найбільшим падінням обігу роздрібної торгівлі та найвищою смертністю дітей у віці до одного року. А найбільшим провалом Загородного залишається найвища частка штатних працівників, відправлених у вимушені відпустки без збереження зарплати. У січні-вересні ця частка становила 1,6% (хоча в більшості регіонів вона в кілька разів нижче), загальна чисельність працівників, яких спіткала така доля, досягла 3,6 тис.

Водночас у Хмельницькій області зафіксовано найменше скорочення чисельності штатних працівників – на 2,6%, тоді як у більшості регіонів цей показник перевищив 5%. До досягнень Загородного можна віднести і те, що до початку жовтня область отримала найнижчий серед усіх регіонів рівень заборгованості по зарплаті – всього 28,82 грн. на одного працівника, хоча в більшості регіонів він перевищує 100 грн.

Крім того, Хмельниччина увійшла до четвірки регіонів з найнижчим рівнем боргів населення з оплати ЖКП, до п’ятірки – з найкращого динамікою будівництва та найвищими темпами введення нового житла, а також з найменшим падінням експорту і найменшим зростанням споживчих цін.

Незважаючи на це, президентська партія отримала на виборах до облради всього 17,3% (це 19-й результат серед усіх регіонів).

Як писав НГП, 27 листопада на сесії облради Михайла Загородного обрали головою Хмельницької обласної ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. за какие таке заслуги?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.