У Хмельницькому понад тисячу людей вшанували жертв голодоморів У Хмельницькому понад тисячу людей вшанували жертв голодоморів

Сьогодні у Хмельницькому понад тисячу людей вшанували жертв голодоморів. Cкорботна хода за участю керівництва міста та області, представників громадських об’єднань… Далі »

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі Енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі

Сьогодні, 28 листопада 2015 року, о 12 год. 15 хв. після завершення середнього планово-попереджувального ремонту енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено… Далі »

Пам’ятник Леніну в Ізяславі не є пам’яткою України – Мінкульт Пам’ятник Леніну в Ізяславі не є пам’яткою України – Мінкульт

Сорок пам’ятників Володимиру Леніну й один пам’ятник борцям за Радянську владу вирішено не заносити до Державного реєстру нерухомих пам’яток України…. Далі »

У Шепетівці накрили нелегальний цех для обробки бурштину У Шепетівці накрили нелегальний цех для обробки бурштину

Працівники СБУ виявили нелегальний цех у Шепетівці, розташований на території складських приміщень. Як повідомляє прес-центр відомства, під час обшуків правоохоронці… Далі »

Обвинувачений суддя Деражнянського райсуду знущається над кримінальним процесом – Ковтун Обвинувачений суддя Деражнянського райсуду знущається над кримінальним процесом – Ковтун

Судді Хмельницького апеляційного суду зацікавились кричущою тяганиною у розгляді кримінального провадження щодо судді Деражнянського райсуду О.С. Дворніна. Справа з одним… Далі »

Сьогодні хмельничан закликають долучитися до заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів Сьогодні хмельничан закликають долучитися до заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів

Сьогодні, у День пам’яті жертв голодоморів, у Хмельницькому відбудуться загальноміські меморіальні заходи, які розпочнуться о 15.00 на майдані Незалежності України…. Далі »

У Кам’янці-Подільському розпочалась реконструкція Новозахідної башти У Кам’янці-Подільському розпочалась реконструкція Новозахідної башти

27 листопада відновлено роботи по відбудові стіни, виконанню гідротехнічних робіт та монтуванні  даху Новозахідної башти. Про це йдеться в повідомленні прес-служби… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькій обласній лікарні не так просто обстежитися на новому томографі. Сучасний комп’ютерний томограф почав обстежувати перших пацієнтів 9 листопада…. Далі »