Енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі

Сьогодні, 28 листопада 2015 року, о 12 год. 15 хв. після завершення середнього планово-попереджувального ремонту енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі.

Про це повідомляє Центр зовнішніх інформаційних комунікацій ДП ”НАЕК ”Енергоатом”.

Як зазначається в повідомленні, з 8 жовтня 2015 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень, підкреслюється в повідомленні.

Довідково. Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Дуже цікаво, чи знає широкий загал в Україні, що гарантований термін експлуатації майже усіх (крім одного в Нетішині, який, як було вказано вище, ввели у 2004-у році) реакторів АЕС на Україні (приблизно 30 років) закінчується? І чи знає цей широкий загал, що за роки незалежності АЕС на Україні давало приблизно від 50 до 60 (як зараз) відсотків від загального обсягу виробленої електроенергії. То що, будемо жити при свічках? Тоді необхідно терміново будувати свічні заводики. Тільки знову, достатньо сирця для виробництва свічок на Україні немає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.