У Кам’янці-Подільському розпочалась реконструкція Новозахідної башти

27 листопада відновлено роботи по відбудові стіни, виконанню гідротехнічних робіт та монтуванні  даху Новозахідної башти.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міської ради.

Вдалося це зробити завдяки тому, що в поточному році проект, розроблений  Кам’янець-Подільською міською радою «Ліквідація аварійного стану (2 черга), консервація, реставрація та пристосування пам’ятки архітектури 1542-1672 років – башти Нова Західна» пройшов конкурсний відбір і отримав фінансування із державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2015 році в розмірі 3 мільйони 549 тис. грн.

Фото з архіву Дмитра Шеремети, НГП

Фото з архіву Дмитра Шеремети, НГП

Міська рада також надала співфінансування програми у розмірі 394,3 тис. грн. Наразі з ДФРР надійшов аванс у розмірі 954, 956 тис. грн. та профінансовано 90% від співфінансування із міського бюджету (354, 87 тис. грн.).

Розпорядженням Хмельницької ОДА одержувачем коштів визначено ДП «Хмельницьку обласну службу єдиного замовника», а підрядником – ПП «Мегапрогрес».

Як відомо, 1  серпня 2011 року в Кам’янці-Подільському  завалилася  Нова Західна вежа. Щоб уникнути замокання пам’ятки архітектури та подальшого її руйнування,  з міського бюджету було виділено гроші  на виконання  робіт  по перекриттю даху споруди.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.