Хмельницький АМК включив дві київські фірми до “чорного списку” за спотворення тендера

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Номінал» (м. Київ) та НВПП «ТОСП» (м. Київ) на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це НГП повідомили у прес-службі АМК.

Розглянувши листи Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області та Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, товариства у жовтні 2014 року узгодили дії під час проведення Відокремленим підрозділом «Хмельницька АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» процедури закупівлі клапану типу «диск».

Аналогічність оформлення документів учасників вказує на те, що вони спільно готували пропозиції конкурсних торгів та обмінювались інформацією під час підготовки до участі у торгах. Посадові особи, перебуваючи на посадах в ТОВ «Номінал», брали участь у підготовці тендерної документації обох учасників.

Переможцем було визнано ТОВ «Номінал».

Суб’єкти господарювання  включені до «чорного списку» і протягом 3 років їм заборонено брати участь у державних закупівлях.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.