У Хмельницькому склалася критична ситуація із забезпеченістю дитячих вакцин – нардеп Мельник

У Хмельницькому склалася критична ситуація із забезпеченістю лікарськими засобами, вакцинами та іншими імунобіологічними препаратами, закупленими за кошти держбюджету для проведення профілактичних щеплень маленьким хмельничанам.

Про це йдеться у запиті народного депутата Сергія Мельника, адресованому Прем’єру Арсеню Яценюку 9 листопада.

На 5 листопада цього року місто одержало цих препаратів лише 27,3% від річної потреби. Зокрема, 9106 доз комбінованої вакцини (ІПВ), що становить 68,8% від річної потреби; 7413 доз комбінованої вакцини (КПК) – 53,4%; 8448 доз вакцини поліомієлітної (ОПВ) – 45,5%; 7165 доз профілактичної вакцини (АаКДП) – 23,9%; 2757 доз комбінованої вакцини (Hib-вакцина) – 22,7%; 4076 доз вакцини для щеплень проти гепатиту В – 17,6%; 720 доз вакцини БЦЖ – 10,1%.

“У поточному році взагалі не надходили дифтерійно-правцеві вакцини (АДП, АДП-м), через що у лікувальних закладах міста відсутня можливість проводити заплановану ревакцинацію дітей різних вікових груп. Крім того, наразі у Хмельницькому відсутня вакцина БЦЖ. З пологових відділень новонароджені виписуються невакцинованими проти туберкульозу. Відсутність можливості проведення вакцинації піддає дітей ризику захворювання небезпечними інфекціями, які можуть призвести до інвалідності абл навіть смерті”, – наголосив Мельник.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Не згадуйте цього зрадника, від цього прізвища блювати хочеться!

  2. согласен

  3. Зрадник зрадником, а проблема з відсутністю вакцин актуальна. Держава не забезпечує, а ті, що можна придбати, далеко недешеві. Не всі батьки можуть іх придбати, та й питанння про дотримання норм при їх транспортуванні відкрите.

  4. Це все на що здатен цей трус. Через 5 місяців вибори до ВР от і воно вирішило нагадати про себе. А ще місяць тому потискав руку кандидату в мери, який обкрадає пасажирів і на день міста зняв 70% маршруток, після обіцянок возити хмельничан безкоштовно. Отак ВОНО робить вигляд що дбає про НАС.

  5. Які глибокі думки у пана Мельника! А чи не він разом зі своєю фракцією БПП голосував за безробітного грузина Квіташвілі, я, звичайно, не проти грузинів, але хіба українці дурніші і всі продажні? І чому дотепер Квіташвілі не звільнений коаліцією після поданої заяви?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.