Про Крим уже всі забули?

krym_5Нещодавно путін заявив, що погоджується на відтермінування виплат по кредиту у 3 мільярда доларів, які у розпал Революції Гідності були надані режиму Януковича для того, щоб той мав за що наймати тітушок. Деякі експерти почали навіть розповідати про «маленьку перемогу вітчизняної дипломатії».

Мені ж це скоріш нагадує гру в «кота і мишу». При чому, на жаль, українці в цій грі точно є останніми. Ну а хто нами «грається» вже вирішуйте самі.

Враховуючи бойові дії на Донбасі, більшість українців вже майже не згадують про втрату Криму. Про окупований півострів дають привід говорити лише татари і волонтери, які ніби то стараються перекрити до нього транспортні сполучення. Ну і ще поважні світові видання, які час від часу приписують Крим до росії і наражаються на наше глибоке стурбування.

Але ситуація із Кримом і Донбасом зовсім різна. У першому випадку росія офіційно включила цю територію до свого складу, її керівництво навіть не заперечує, що саме воно направило туди «вєжлівих зелених чоловічків» для розгойдування ситуації. Можна тільки припустити яких колосальних збитків Україна зазнала від прямої агресії північного сусіда. І хай навіть не враховуватимемо Донбас, де ніби то проти Збройних сил України вже півтора року воюють звичайні шахтарі із необмеженими запасами зброї. Однією тільки окупацією Криму росія завинила перед нами у кілька десятків разів більшу суму, ніж 3 мільярда доларів, хай навіть такі речі грошима не виміряються.

А чим займається наше керівництво? Просить агресора, щоб він із «барського плеча» нам хоча б трохи відтермінував погашення кредиту. З одного боку ми ніби то ведемо війну із росією, а з іншого – самі спонсуємо бойовиків.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Директор "Центру нерухомості Романюка Олександра" Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua

Один коментар

  1. А что РЕВОЛЮЦИЯ ГИДНОСТИ изменила грамматику? Почему тогда Янукович с большой буквы.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.