Держархів Хмельницької області придбав довгоочікуваний сканер за 400 тисяч

Державний архів Хмельницької області за результатами тендера Товариством з обмеженою відповідальністю «Мак Хаус» (Київ) на закупівлю книжкового сканера за ціною 406,2 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

У технічних завданнях сказано, що книжковий сканер марки “Вookeye 4 Basic” або еквівалент має бути продуктом виробника, який має власне виробництво, сертифіковане за стандартом типу ISO 9001 (для вітчизняного виробника – за стандартом ДСТУ ISO 9001-2001) та ДСТУ ISO 14001:2006. Ним планують сканувати документи у ч/б напівтонах, планетарного типу.

B4_01Також сканер має бути облаштований V-образною колискою для сканування книг та документів у форматі А2+ та V-образним притискним склом.

Участь у тендері взяли ще дві київські фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю «Терра Прінт Трейд» з пропозицією 414 тис. грн і ТОВ “Імідж Лоджік” – 399,6 тис. грн. Натомість комітет з конкурсних торгів відхилив пропозицію “Імідж Лоджік” через невідповідність технічним завданням замовника.

Як писав НГП, директор обласного архіву Володимир Байдич скаржився владі: “якщо сьогоднішніми темпами продовжувати відновлення документів, то для повного завершення потрібно понад 200 років”.

Крім цього, директор звернув увагу на те, що галузеві програми обласного архіву впродовж останніх десяти років не мають фінансового підкріплення, що створює додаткові проблеми для реставраційних робіт.

В цілому, Державний архів Хмельницької області розраховує відреставрувати 58-65 тис. документів, які постраждали внаслідок пожежі у Кам’янець-Подільському міському архіві 10 квітня 2003 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.