За 9 місяців у Хмельницькій області темпи введеного в експлуатацію житла зросли у півтора раза

За січень-вересень 2015 р. на Хмельниччині прийнято в експлуатацію 307,1 тис. м2 загальної площі житла, що в 1,5 раза більше, ніж за січень-вересень 2014р.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, серед регіонів держави за обсягом прийнятої в експлуатацію загальної площі житла Хмельниччина посіла 6 місце, а за темпом росту – 2, після Кіровоградської області.

Майже дві третини (66,4%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках з двома та більше квартирами, 32,8% – в одноквартирних будинках та 0,8% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла посів Хмельницький – 207,2 тис.м2 загальної площі, або 67,5% загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію 3,8 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 78,4 м2 загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 137,5 м2, у міських поселеннях – 74,6 м2 загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 10,3 тис.м2, що в 1,6 раза більше порівняно з січнем–вереснем 2014р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 38 відвідувань за зміну, спортивний зал тренувальною площею 128 м2.

Також прийнято в експлуатацію будівлі для потреб сільського господарства, зокрема, тваринницький комплекс по вирощуванню та відгодівлі свиней – на 800 голів, елеватори та насіннєсховище – відповідно на 16 тис. т та 100 т одночасного зберігання, а також будівлі торгових центрів, універмагів, магазинів, торговою площею 7,5 тис.м2, їдальні, кафе, закусочні на 853 посадочних місця та інші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.