Київські проектанти за 365 тисяч розроблять схему комплексного озеленення Хмельницького до 2036 року

Управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів за результатами тендера 10 листопада уклало угоду з Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя на розробку схеми комплексного озеленення Хмельницького до 2036 року.

Загальна вартість угоди становить 365,4 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Столичні проектанти мають надати замовнику характеристику існуючого стану озеленення та благоустрою міста, розрахувати нормативні площі зелених насаджень, пропозиції з організації озеленення санітарно-захисних зон та асортименту декоративних дерев та кущів, рекомендований для озеленення міста, заходи з ландшафтної реконструкції зелених насаджень.

Схема озеленення має бути готова до кінця цього року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ми вміємо списувати величезні суми людських грошей на проекти, а потім не звертати на них уваги, як вийшло з генеральним планом міста.От якби кожен, хто порушив той план – відшкодував в бюджет вартість того плану……А так – це замилювання очей.

  2. Починають розробляти схему озеленення, тоді коли вже більшість зелених зон або забудована, або земельні ділянки зелених зон передані у користування також під забудову. А розробляють щоб замилити очі громадськості та екологам. Розроблять а дотримуватись того не будуть, так само як з генеральним планом. Марне витрачання державних коштів.

  3. Якщо поділити на 3, бо долар і ціни виросли в 3 рази, то це нормальна ціна проекту. А озеленення треба робити не в прикидку, а гарне, тоді і вигляд в місті буде відповідний. В Європі прутик просто так не віткнеш і правильно. А підозрювати у крадіжці грошей людей негарно. Не треба жити негативом, багато в житті робиться позитивного. Це нас спеціально на негатив заточують щоб нами маніпулювати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.