Городоцька ТВК заблокувала роботу обласної виборчої комісії (оновлено)

Виявилось, що пакети, через які ОВК викликала СБУ та міліцію через підозру про вибухівку, залишила в залі засідань Городоцька ТВК, у якої вчора їх не прийняли через численні порушення та скарги на роботу.

Міліція з кінологами обстежила підозрілі пакети і не виявила ніяких заборонених речовин.

Голова ОВК Костянтин Раац зазначає, що зараз робота комісії заблокована.

“Жодного рішення про прийняття документів від Городоцької ТВК комісія не приймала. Було лише підняте питання щодо розгляду скарг по роботі цієї виборчої комісії, їх більше 80. Зокрема при огляді протоколів 12 виборчих дільниць виявилась невідповідність прізвищ та підписів членів виборчих комісій з тими, що оприлюднені на сайті ЦВК”, – наголосив Костянтин Раац.

Також він зазначає, що районна РВК могла надати документи, які б підтверджували заміну одних членів комісій на інших. Це було о 12 годині дня і часу для того щоб зробити це в той самий день було достатньо.

«Замість цього комісія безпідставно і незаконно залишила свою документацію. Що саме там всередині – ми не оглядали. Зараз ми чекаємо прибуття Городоцької виборчої комісії, аби ті забрали свої документи з приміщення. Оскільки раніше було прийнято рішення про проведення безперервного засідання саме в тій залі, ми не можемо продовжити його в іншому приміщенні. В залу, де зараз лежать документи городоцької ТВК нас не пускає міліція”, – повідомив Костянтин Раац.

Правоохоронці, які досліджували підозрілі пакети припускають, що всередині можуть бути протоколи з виборчих дільниць.

“Ми пакети не відкривали, ми не маємо на це права. Їх оглянули  спеціальною технікою, службовими собаками і нічого небезпечного не виявили. Видно і зрозуміло, що всередині там документи”, – зазначив начальник міського відділу міліції Валерій Онісьєв.

Станом на 15:00 ОВК вже прийняла 71 з 84 протоколів округів, що є в області.

За попередніми даними, в новому складі депутатів обласної ради буде представлено сім політичних сил: “Солідарність”, “За конкретні справи”, “Аграрна партія”, “Свобода”, “Самопоміч”, “Батьківщина” та “Радикальна партія”.

О 15:40 ОВК продовжила свою роботу та приймає протоколи від Ярмолинецької ТВК.

Документи, залишені Городоцькоцькою ТВК неразпаковані. Для того щоб їх розпакувати чекають членів територіальної виборчої комісії, оскільки без їх присутності це буде незаконним.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Маразм крєпчаєт. Цікаво, що сьогодні вже вигадає Раац, щоб знову заблокувати роботу комісії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.